Astra Baskı-Balata Ölümü ( 3940 Km )

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Baskı-Balata Ölümü ( 3940 Km )

arkadaşlar yokuşta kalkarken insginiayıda zorlayın şimdiki mevcut aracımnıda zorlayın baskı balata kokuyor... 1.4 t benim düz zeminde servise girerken kokmuştu... bunun 1.3 le alakası yokki...

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=bugraa link=topic=1319.msg48065#msg48065 date=1316887098]
dün aracı parkettikten sonra daha hiç kullanmadım ama bgn aracımn yanına indim hala rahatsz edici koku dewam ediodu kaputta park halindeykende kaputu açtım biraz hawalansın die koku biraz azaldı ama daha hala biraz koku war normalmi böle olması
balata kokusunun geçmesi biraz zaman alıyor
çünkü koku motora ve klima ya da havalandırma açıksa içeriye siniyor
ama bir süre sonra balatayı tekrar zorlamazsanız koku geçiyor
kavrama da herhangi bir değişiklik hissettiniz mi?
[/quote] bgn daha kullanmadım ama dün olaydan sonra yaklaşık 35 40 km yol yaptım ewe gelene kadar kawramada herhangi bi sıkıntı yoktu herzmnkii gibi kullandım aracımı

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
[quote author=HaKaN link=topic=1319.msg48066#msg48066 date=1316887431]
[quote author=bugraa link=topic=1319.msg48065#msg48065 date=1316887098]
dün aracı parkettikten sonra daha hiç kullanmadım ama bgn aracımn yanına indim hala rahatsz edici koku dewam ediodu kaputta park halindeykende kaputu açtım biraz hawalansın die koku biraz azaldı ama daha hala biraz koku war normalmi böle olması
balata kokusunun geçmesi biraz zaman alıyor
çünkü koku motora ve klima ya da havalandırma açıksa içeriye siniyor
ama bir süre sonra balatayı tekrar zorlamazsanız koku geçiyor
kavrama da herhangi bir değişiklik hissettiniz mi?
[/quote] bgn daha kullanmadım ama dün olaydan sonra yaklaşık 35 40 km yol yaptım ewe gelene kadar kawramada herhangi bi sıkıntı yoktu herzmnkii gibi kullandım aracımı
[/quote]
kavramada bir sıkıntı yoksa problem değil o zaman

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaslar bence bu baskı balata tüm opellerde sorun.. bana gore opel arabanın motor sanzuman dengesini ayarlayamıyor.. dun gece dik bir yokusta sıkısık trafikte kaldım baskı balata resmen araba yanıyomuscasına koktu.. nasıl normal biseymis anlamıs degilim.. bu sorun kuzenimin corsa 1.3 dizel 2 kapısındada vardı ve yaklasık 30 binde arac yolda kalmıstı.. size soyluyorum aynı trafikte 2006 model megane 60 bin km de onla kalmıstım aynı yokusta aracta ne bir koku ne bisey.. ister motor kaldırmıyor deyin ister baskı balata kalitesiz deyin ama bence opellerin cogunda bu sorun var..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracım 13.000km de, kardeşimin Corsa sıda sanrım 7.000km ye yaklaştı, bu tür problemlerle karşılaşmadık.

Ben bir kez Ankara da geri geri gittiğim dik bir yerde koku duymuştum sonra tekrar olmadı, sanırım 1.3 lerin -belki diğer versiyonların da- aktarma organları geliştirilmeye ihtiyaç duyuyor.