Arkadaşlar dikkat!!!! kampanya konusunda aranmayı beklemeden siz arayın!!!!

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arkadaşlar dikkat!!!! kampanya konusunda aranmayı beklemeden siz arayın!!!!

ecelnico link' Alıntı:
[quote author=erdem link=topic=463.msg6993#msg6993 date=1297885897]
[quote author=ecelnico link=topic=463.msg6932#msg6932 date=1297881937]
beni de bugun aradılar tınaz otomotivden aku kutup başları sabitleme kampanyası varmış. geri çağırım demiyorlarda şuna madd

bu tınaz beni deli edecek ben kendim gitmeme rağmen yapamayız dediler bir hafta oldu hala arayıp sordukları yok
[/quote]
hocam sende güncelleme olmayabilir.
[/quote]
erdeminki farklı bir durum. onun debryaj ve fren mşürü güncellemesi vardı. o konuyu bilmiyoruz yapamayız demiş adamlar. hatta izmire gel burda yapalım dedim ben.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arkadaşlar dikkat!!!! kampanya konusunda aranmayı beklemeden siz arayın!!!!

avukatakın link' Alıntı:
[quote author=ecelnico link=topic=463.msg7000#msg7000 date=1297886293]
[quote author=erdem link=topic=463.msg6993#msg6993 date=1297885897]
[quote author=ecelnico link=topic=463.msg6932#msg6932 date=1297881937]
beni de bugun aradılar tınaz otomotivden aku kutup başları sabitleme kampanyası varmış. geri çağırım demiyorlarda şuna madd

bu tınaz beni deli edecek ben kendim gitmeme rağmen yapamayız dediler bir hafta oldu hala arayıp sordukları yok
[/quote]
hocam sende güncelleme olmayabilir.
[/quote]
erdeminki farklı bir durum. onun debryaj ve fren mşürü güncellemesi vardı. o konuyu bilmiyoruz yapamayız demiş adamlar. hatta izmire gel burda yapalım dedim ben.
[/quote]

yazılım güncellemesi var dediler ama ne ile ilgili bir yazılım onu bile öğrenemedim

Sipiralli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün 11.30 gibi Tınazda siyah bir astra vardı.Sahibi aramızda mı acaba?

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün 13.00 itibariyle ataköy opel servise gittim arkadaşlar soğutma suyu problemiyle alakalı iki adet kampanyam olduğunu da yine serviste öğrendim sağolsun opel,
arabanın başında bekledim akşama kadar 6-7 tane yeni astra vardı serviste çağrılanlarda olmuş bana kimse birşey söylemedi ama ,
1.6 180 hp flexride sahibi bir arkadaşla tanıştık o kadar saat bekleyince beraber arkadaş olduk siteden bahsettim haberi yoktu kartlarımızı verdik birbirimize,
aracımın debriyaj sensörü fren müşiri değişti motor soğutucu kabı değişicek ama parça olmadığından tekrar gidicem ne yazıkki servise
bu ara antifirizim azaldığı için üstüne ilave etmiştim o kısa süreli bir heyecana sebep oldu serviste koymayın sakın bir daha diye uyarıldım sakinleşti ortalık,
sonuç yine bize göründü bol servisli bol beklemeli günler..