Arkadaşlar dikkat!!!! kampanya konusunda aranmayı beklemeden siz arayın!!!!

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Arkadaşlar dikkat!!!! kampanya konusunda aranmayı beklemeden siz arayın!!!!

erdem link' Alıntı:
herhangi bir servisi arayıp şasi nosunu versek öğrenebilirmiyiz?

Sn. Avukatakın'ın dediği gibi herhangi bir servis şasi numarasından sorgulama yapabiliyor.

Fakat bu çağırımlar ilk olarak aracı aldığımız yerden yapılmalı. Yani bizim araçlara bir çağırım var mı yok mu araçları aldığımız yer bunları takip etmek ile yükümlü ve bize haber vermesi gerekiyormuş.

Diyelim ki geri çağırım sırasında başka bir ildeyiz. O zaman da aracı aldığımız yer bize en yakın servis ile görüşüp bilgi veriyormuş. Bize yakın olan servis bizi arayıp gelin halledelim diyormuş. İlla aracı aldığımız yere

götürmemize gerek yok.

Bunu belki de çoğumuz biliyordu ama paylaşmakta fayda gördüm.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arkadaşlar dikkat!!!! kampanya konusunda aranmayı beklemeden siz arayın!!!!

thnxx

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de kampanya için çağrılmış idim.10P042..Debriyaj ve fren müşürünün değişimi amaçlıymış.Paylaşmış ve hatta kampanya formlarının fotoğraflarını da vermiştim.Benim aracımda da bu kampanya ile alakalı bir problem yoktu fakat o ki opel lüfetmiş ben de red etmiyeyim dedim.

Saygı ve sevgilerimle..

Link :
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=302.msg3836#msg3836

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alahan1963 link' Alıntı:
Ben de kampanya için çağrılmış idim.10P42..Debriyaj ve fren müşürünün değişimi amaçlıymış.Paylaşmış ve hatta kampanya formlarının fotoğraflarını da vermiştim.Benim aracımda da bu kampanya ile alakalı bir problem yoktu fakat o ki opel lürfetmiş ben de red etmiyeyim dedim.

Saygı ve sevgilerimle..
hocam senin 10 p 042  mi 10p 42 mi  ?  benim cuma günkü ameliyatlardan biri 10 p042 de ondan merak ettim

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Verilen linkteki scan edilmiş dokümanlarda 042 olarak geçiyor.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamamdır seninki  benim operasyonlardan biriymiş 10p042 (debriyaj ve fren müşürü değişimi)   benim diğer kampanya 11p001

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Düzelttim gerçi ama doğrusu 10P042 olacak.Yanlışlık için özür..

Bu mesajımda, bazı arkadaşlar için geçerli olan bir kampanyadan da bahsetmiş, kampanyaya dahil edilmemiş olmamıza rağmen bende de aynı-benzer sorun olduğunu yetkiliye bildirmiş olmama karşın, kampanyaya dahil edilmemiş olmamızdan güç olarak bendeki aynı ses için "normaldir olur o" demişti.Eğer hasbelkader benim aracın dahil olduğu motor grupları  için de geçerli olacak bir kampanya başlatılırsa opel tarafından, oarkadaşın yüzüme nasıl bakacağını çok merak ediyorum..

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aydınlatıcı bilgilerden dolayı teşekkürler...  thnxx

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

bakalım ben yarın gidince neler çıkıcak kampanya olarak.

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Bugun sabahtan aracı servise götürdüm şikayetlerim:
-kaliperlerin yine lakırtı yapması
-lastikte uzunluğu bilinmeye bir çivinin olması :)
-sol ve sağ emniyet kemerlerinden ses gelmesi
-sol ve sağ ön kapı direkleri civarından tıkırtıların gelmesi

yanısıra bana verilen servis formunda 2 adet kampanya eklenmiş

10P032 ve 10P042 şeklinde.

zaten 10P042 Debriyaj ve fren müşürünün değişmesi ile ilgili , 10P032 ise bilgisayardan bakmaları gerekiyormuş yarın aracı teslim alınca onuda öğrenicem.
Ustadan özellikle yolu biraz daha kötü olan yerlerden gitmesini ve araç içerisindeki tıkırtıları ve sesleri duymasını rica ettim bakalım neolacak.