Arkadaşlar dikkat!!!! kampanya konusunda aranmayı beklemeden siz arayın!!!!

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Arkadaşlar dikkat!!!! kampanya konusunda aranmayı beklemeden siz arayın!!!!

Sn. NewPa1n,

Neticeyi merakla bekliyoruz. Kaliperlerle ilgili bakalım ne diyecekler.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arkadaşlar dikkat!!!! kampanya konusunda aranmayı beklemeden siz arayın!!!!

forumumuz olmasaydı ne kampanya ne de başka bişeyden haberimiz olmayacaktı.

servise gittim güncelleme var dediler ama işlem yapamadılar

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Bide şöyle bişey var mesela yolda gördüğmüz astra j kullanıcılarının erdem beyin dediği gibi çoğu şeyden haberi yok, çözümünü bilmiyorlar, kampanya nedir güncelleme nedir vs. o açıdan gerçekten üzlüyorum. adam servise gitse deseki benim debriyajımdan ses geliyor servisteki diyecekki "ilk sizden duydum astra j lerde hiç sorun gelmedi daha", ee bilmeyen adam dicek alla alla bu nasıl iş.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen katılıyorum bugün bir doktor arkadaşal daha tanıştım otoparkta.  ondada astra j vardı, dedim aracın nasıl şikayetin varmı ?
adam bana  "aslında pek  şikayetim yok ama  bazen debriyaja basınca  tın tın diye bir ses geliyor, bide arkadaşlar fren lamban titriyor dediler haa  bide çukura girince sanki arkadan lap lap ses geliyor"    dedi :)
bende tamam dedim aramıza hoşgeldin kardeş  :)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Aracını bu şekilde kullanıp da umurunda olmayan o kadar çok kişi var ki.

Sorunlu olan bizleriz aslında :)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

exelans link' Alıntı:
Olsun sorunlu olmaktan mutluyum. bilinçli müşteri olmak baika bişey en azından karşındaki usta ya da servistekiler ahkam kesemiyorlar.:)

Sn. Exelansları :),

Forumumuzun bir geleneği olarak ilk mesajınızdan sonra sizi tanışma bölümünde kısaca tanıyabilir miyiz?

Hoş geldiniz.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=2.0

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracıma 10P042 ve 11P001 sayılı kampanya kapsamında yapılanlar :

a)  Fren ve debriyaj pedalı konum sensörlerinin değişimi;
b) ECU  nun yeniden programlanması;

Fren ve debriyaj pedalı sensörleri bazılarımızın başına geldği gibi fren lambalarının titremesi ve cruse controlün kendiliğinden devreden çıkmasıyla beliren sorunların kaynaklarıymış.
ECU nun yenden programlanması ise  fandan gelen sesin ortadan kalkmasını ve fanın daha verimli çalışmasını sağlamak amacıyla yapılan bir iyileştirme işlemi.

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

beni de bugun aradılar tınaz otomotivden aku kutup başları sabitleme kampanyası varmış. geri çağırım demiyorlarda şuna madd

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ecelnico link' Alıntı:
beni de bugun aradılar tınaz otomotivden aku kutup başları sabitleme kampanyası varmış. geri çağırım demiyorlarda şuna madd

bu tınaz beni deli edecek ben kendim gitmeme rağmen yapamayız dediler bir hafta oldu hala arayıp sordukları yok

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
[quote author=ecelnico link=topic=463.msg6932#msg6932 date=1297881937]

bu tınaz beni deli edecek ben kendim gitmeme rağmen yapamayız dediler bir hafta oldu hala arayıp sordukları yok
[/quote]
hocam sende güncelleme olmayabilir.