Arkadaşlar dikkat!!!! kampanya konusunda aranmayı beklemeden siz arayın!!!!

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün Hakan hocamla aracı aynı zamanda aldığım için acaba benim araçtada sorun varmı diye içime kurt düştü.
ve servisi aradım sonucu tahmin edin bakalım  dancee      aracımda bir ton kampanya yani türkçesi sorun varmış  dancee artık astranın sorunlarına  alıştığım için  koymuyor bana  dancee 
sizlere tavsiyem aranmayı beklemeden siz arayın servisi

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arkadaşlar dikkat!!!! kampanya konusunda aranmayı beklemeden siz arayın!!!!

ben geçen aradım kontrol ettiler yoktu. Tabi işi servise bırakmayıp aramak lazım arada sırada

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arkadaşlar dikkat!!!! kampanya konusunda aranmayı beklemeden siz arayın!!!!

kkonuya biraz uzak kaldım biraz bilgilendirme yapar mısınız?

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

warlordares link' Alıntı:
belli üretim periyodundaki araçlarda tespit edilen üretim hatası-zorunlu güncelleme vs tarzında  durumlarda servisler şasi numarasına göre çağırma yapıyor ama servis beni aramamıştıbu sebeple ben aradım ( tabi bunun için ya aracınızı aldığınız bayinin servisi olacak yada başka bayii ise aracınızın kaydı yapılacak)  ve aracımın etkilendiği kampanyaları öğrendim yarın için randevu verdiler.

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
[quote author=warlordares link=topic=463.msg5178#msg5178 date=1297246810]
belli üretim periyodundaki araçlarda tespit edilen üretim hatası-zorunlu güncelleme vs tarzında  durumlarda servisler şasi numarasına göre çağırma yapıyor ama servis beni aramamıştıbu sebeple ben aradım ( tabi bunun için ya aracınızı aldığınız bayinin servisi olacak yada başka bayii ise aracınızın kaydı yapılacak)  ve aracımın etkilendiği kampanyaları öğrendim yarın için randevu verdiler.
[/quote]
hocam hangi kampanyalar çıkmış acaba?

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sn. Avukatakın,

Aracınıza yapılacak operasyonları merak ediyorum açıkçası. Yapılan işlemlerin de kod numaralarını almanız mümkün mü?
Bu geri çağırımların herbirinin kod numarası var diye biliyorum.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vallha ecoflex güncellemesi, ECU dedikleri sistem  bide bişey daha saydı ama onun adını unuttum. Saydıklarının hepsi motor aksamı ve oradan gelen ses problemleri ile ilgiliymiş. ( ama ilginçtir ki benim araçda o türden bir sorun gözlemleyemedim neyse yarın ak koyun kara koyun çıkar ortaya )

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamam sn dr.waverunner  kodları alır burada paylaşıma sunarım.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Bahsettiğim şöyle bir şey:

Benim aracımın dökümünde aküde boşalma olabilir diye bir geri çağrılma söz konusu idi ama benim böyle bir şikayetim yoktu.

Garanti Tipi:  Müşteri Memnuniyet Programı
Kampanya Numarası:  10-R-028
Başlangıç:  22. Tem 2010
Bitiş:  30. Eyl 2012
Geri ևağırma:  Hayır
Konu:  Astra J, Insignia - Karoser Kontrol Modülü, Akü boşalıyor olabilir.

Bahsettiğim numara Kampanya Numarası'dır.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
Bahsettiğim şöyle bir şey:

Benim aracımın dökümünde aküde boşalma olabilir diye bir geri çağrılma söz konusu idi ama benim böyle bir şikayetim yoktu.

Garanti Tipi:  Müşteri Memnuniyet Programı
Kampanya Numarası:  10-R-028
Başlangıç:  22. Tem 2010
Bitiş:  30. Eyl 2012
Geri ևağırma:  Hayır
Konu:  Astra J, Insignia - Karoser Kontrol Modülü, Akü boşalıyor olabilir.

Bahsettiğim numara Kampanya Numarası'dır.
şimdi daha iyi anladım.  uygulanacak olan 3 işleminde kampanya kodu, açık adları ve alabilirsem aydınlatıcı bilgileri paylaşacağım burda.