Araçtan tahliye edilen fazla yağ tekrar kullanilir mı

xekadoxe

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhabalar bugün aracima liqui moly marka yağ koydum fakat usta 4 litrenin hepsini koymuş baktığım zaman 3.2 litreden fazla konulmaması gerektiğini söylüyorlar ben de şırınga hortum yardımıyla çekmeyi düşünüyorum fakat bi sorun olursa çıkan yağı tekrar kullanabilir miyim

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
araç kullanılmadan ve yağ kararmadan motordan çekerseniz daha sonra ufak ufak eksilen yağın üzerine eklemek üzere kullanılabilir.

• Beğen
Tepkiler: xekadoxe

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Fazla yag motorda sagdan soldan kacaklara neden olur kitapciga gore koyulmasi gerekiyor. 100 ml kadar bi fazlalik olabilir fakat 800 ml cok fazla. Ayrica araciniz dizel oldugu icin yagin rengi bile degismistir simsiyah olmustur calistirdiginiz anda, 800 ml yag icin cekip tekrar koymak cok mantikli degil

• Beğen

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar bugün aracima liqui moly marka yağ koydum fakat usta 4 litrenin hepsini koymuş baktığım zaman 3.2 litreden fazla konulmaması gerektiğini söylüyorlar ben de şırınga hortum yardımıyla çekmeyi düşünüyorum fakat bi sorun olursa çıkan yağı tekrar kullanabilir miyim
Sorun olmaz....

• Beğen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Fazla koymuş Bir kısmını çekmeye bak