araç stop ediyor.

baro1254

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese slm arkadaşlar
Bi konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum..

1997 model Opel vectra 2000 cc sıralı sistemli bi aracım var...

Aracı akşam çalıştırdım.. bi süre sonra devir saati en sona vurdu sonra araç stop etti.. bi kaç sefer yine çalıştırdım çalışmadı çalışıp stop etti... ama devir saatide en sona vurup geri iniyor.. Araçla biraz gezeyim derken yolun ortasında durdu ve elektrik arıza lambası yandı... biraz uğraştıktan sonra yine çalıştı geçe olduğu için evin önüne zor getirdim... akünün hemen üstünde plastik bi kutunun içinde iki tane sigorta gibi bi şey var orda elektrik kaçağı gibi ses geliyor... araç yeni bakımdan geçti ama anlamadım niye böyle oluyor diye.. Motor konusunda pek bilgim olmadığı için sizlerin fikirlerini almak istedim.

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam
Arkadaşım Sen Araca LPG Taktırdınsa LPG Takan Arkadaşlar Kabloları Çok Çekiştirmiş Olabilir Vectra 96 97 Modellerde Motor Üzerindeki Kablolar Deforme Olmakta
Ve Kablolar Isıya Fazla Dayanmıyor Kısa Devre Olmuşdur
Elektrikci Ye Götür Erimiş Kabloları Yenilesin keza Yeni Tesisat Çook Pahalı Çıkmacıda Bile 500TL Çekerler
Sıfırı da 2000 3000 tl arası galiba

Senin En İyi Yapman Gereken iyi bir Elektrikci Bulman

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese slm arkadaşlar
Bi konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum..

1997 model Opel vectra 2000 cc sıralı sistemli bi aracım var...

Aracı akşam çalıştırdım.. bi süre sonra devir saati en sona vurdu sonra araç stop etti.. bi kaç sefer yine çalıştırdım çalışmadı çalışıp stop etti... ama devir saatide en sona vurup geri iniyor.. Araçla biraz gezeyim derken yolun ortasında durdu ve elektrik arıza lambası yandı... biraz uğraştıktan sonra yine çalıştı geçe olduğu için evin önüne zor getirdim... akünün hemen üstünde plastik bi kutunun içinde iki tane sigorta gibi bi şey var orda elektrik kaçağı gibi ses geliyor... araç yeni bakımdan geçti ama anlamadım niye böyle oluyor diye.. Motor konusunda pek bilgim olmadığı için sizlerin fikirlerini almak istedim.

Aracınızda ya elektriksel bir sorun vardır ya da rölanti sensöründe problem vardır. ;)

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı hata bendede oldu eyer gazla bir alakası yoksa krank mil sen sörü olabilir

cem_utku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhtemelen elektrik tesisatındandır.bi kontrol ettirmekte fayda var tesisatı

6868

Kayıtlı Kullanıcı