Araç arayışım son buldu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muarrem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
yiyin birbirinizi devam :D ben hakem olarak geldim :D

şimdi muarrem abi evet doğukan cığımın karşısındakini çıldırtma huyu vardır,içi temiz bi kardeştir :D:D

1 polo gti :D :: kendi arabammış kadar kullanmışlığım var,virajına laf demem,dedirtmem,koltuk döşeme kumaşını kimse bilmez,eski gti lardaki kumaş modelidir,ismi jackie olması lazım...
çok güzel kaçıyor ponçik etmediğim hastra insignia vs.vs. alayını darmadağın ediyordum antalyada havaalanı yolunda,hatta astra sahibinin arabayı sattığına eminim :D insignia başına geleceğini 2.den sonra tahmin edip bıraktı..

he polo ne ? küçük motor standart araba...yüzseksen den sonra su koyveriyor..dolusu yürüyor,onada bindim..ama standart yalan..

2 muammer abi,sen diyon rampa aşağı öyledir böyledir...abi bu araba yürüyor,ama ölümüne...fren yok viraj yok...ben gazlamayan halimle yağmurda bir virajda döndüm hiçbirşey yokken..he lastik de yoktu bu arada
bu araba yazılımla çıldırıyor,yazılımcı bile yapmaktan en keyif aldığım araba gezt ve era ve cerato derse sen düşün...

3 doğukan kardeşim...sen hava kanalından brembodan bahsediyon...
dediğim gibi arkadaşımda var,17'' o.z. ultraleggera taktı 0 dunlop lastikle ve votgland yay var arabada,adamın dediği fark var ama yine güvenipte viraja giremiyorum bir anda koparıyor...istersen hava kanallı disk tak,bu arabanın altından yere ters kazık sürtmedikçe bu araba duuuuuuuuurmaz da virajda dönmez,önümde canlı örneği var...o dunlop u benim peynir tenekesi corsama taksam takla attırır arabayı viraja yatırdığımda...

4 BMW konusuna gelince e36-veya46 bu arabalarda 36 da getrag olsun,320 i de ben eraya verdirtmem,2yirmisekizde sekiz tuşu basmaz oldu neden bilmem,isterse zf şanzıman olsun 364 diff olsun ne olursa olsun erayı delemez :D:D:D ben deldirtmem :D

5 doğukan ve muammer abi... 2 nizin arabasınada peynir tenekemle 150 m de meydan okuyorum :D:D:D

son olarak ahmet le mert :D esas siz yiyin birbirinizi onada bi yorumum var,polo için geçerli olan yorumdan yola çıkarak,1.4 motor bi yere kadar ivmesi güzeldir,ama dediğim gibi süratte mert saplar diyorum 2.0 motorla :D

bu arada ahmet şu yaş konusunu sen diyosun yaz şu yaşını,kimine abla kimine abi kimine gardaş diyeceğimizi nası konuşacağımızı şaşırdık ;) zorunlu olsun arkadaş şu iş...

Neyse ben bir sey demiyorum artik geri basiyorum :). Arkadas biz olmeden daha ust segment bir arabaya gecmez umarim o zaman yandik iste.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
[MENTION=54413]Flea_[/MENTION] minik kuş ve Angut'u kime, neye kullandın?

İstanbuldaki Vectra Gt ci arkadaşlar, çıtır modlu 1.3cdti astracık ile 80-200km denemeye ne derseniz? Elma ile Armut. Biri dizel, biri benzinli, biri atmosferik, diğeri turbo. Ama affetmiyor işte. Zamanının en iyi araçlarından biri de olsa 1.3 e geçilmek üzücü olsa gerek :) :) :) 1.3 de Sadece yazılım varken, dynoda 148hp veren Vectra üzüldü, 200km e kadar. Ha 6 ileri, turbo, yazılım, yaş falan doğru haklısınız ama rolling de olsa, yeni nesil araçlar bomba. Uç örnek için 1.3ü verdim. 1.5dci, 1.6tdi lar falan siz düşünün.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumdaki yönetime sırtını dayıyor diyip, lafı korkum yok'a getirip, aynı zamanda koyduğu videoyu kaldırmak? :D kesinlikle laf dalaşına girmek için yazmadım, komiğime gitti.

Bu arada ikiside stock olmak kaydıyla 2.0 CD Vectra / Astra 1.4T kapışmasında 0-140 hızlanmasında Vectra yarım boy fark atsın bu foruma daha tek post atmam. Hodri Meydan.
[MENTION=13380]ethembozkurt[/MENTION]

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
heeyyyt uleyinnn ben geldim. benim astramı geçemezsiniz artık 179 hp ve 260 nm tork var gelin hadi geliiin :) şaka bir yana abartmayalım arkadaşlar. kimse kimseyi geçmesin ve trafik kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem abinin gelişinden belli chip :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:58 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:54 ----------

Neyse ben bir sey demiyorum artik geri basiyorum :). Arkadas biz olmeden daha ust segment bir arabaya gecmez umarim o zaman yandik iste.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

yok canım :rakir:

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
yiyin birbirinizi devam :D ben hakem olarak geldim :D

şimdi muarrem abi evet doğukan cığımın karşısındakini çıldırtma huyu vardır,içi temiz bi kardeştir :D:D

1 polo gti :D :: kendi arabammış kadar kullanmışlığım var,virajına laf demem,dedirtmem,koltuk döşeme kumaşını kimse bilmez,eski gti lardaki kumaş modelidir,ismi jackie olması lazım...
çok güzel kaçıyor ponçik etmediğim hastra insignia vs.vs. alayını darmadağın ediyordum antalyada havaalanı yolunda,hatta astra sahibinin arabayı sattığına eminim :D insignia başına geleceğini 2.den sonra tahmin edip bıraktı..

he polo ne ? küçük motor standart araba...yüzseksen den sonra su koyveriyor..dolusu yürüyor,onada bindim..ama standart yalan..

2 muammer abi,sen diyon rampa aşağı öyledir böyledir...abi bu araba yürüyor,ama ölümüne...fren yok viraj yok...ben gazlamayan halimle yağmurda bir virajda döndüm hiçbirşey yokken..he lastik de yoktu bu arada
bu araba yazılımla çıldırıyor,yazılımcı bile yapmaktan en keyif aldığım araba gezt ve era ve cerato derse sen düşün...

3 doğukan kardeşim...sen hava kanalından brembodan bahsediyon...
dediğim gibi arkadaşımda var,17'' o.z. ultraleggera taktı 0 dunlop lastikle ve votgland yay var arabada,adamın dediği fark var ama yine güvenipte viraja giremiyorum bir anda koparıyor...istersen hava kanallı disk tak,bu arabanın altından yere ters kazık sürtmedikçe bu araba duuuuuuuuurmaz da virajda dönmez,önümde canlı örneği var...o dunlop u benim peynir tenekesi corsama taksam takla attırır arabayı viraja yatırdığımda...

4 BMW konusuna gelince e36-veya46 bu arabalarda 36 da getrag olsun,320 i de ben eraya verdirtmem,2yirmisekizde sekiz tuşu basmaz oldu neden bilmem,isterse zf şanzıman olsun 364 diff olsun ne olursa olsun erayı delemez :D:D:D ben deldirtmem :D

5 doğukan ve muammer abi... 2 nizin arabasınada peynir tenekemle 150 m de meydan okuyorum :D:D:D

son olarak ahmet le mert :D esas siz yiyin birbirinizi onada bi yorumum var,polo için geçerli olan yorumdan yola çıkarak,1.4 motor bi yere kadar ivmesi güzeldir,ama dediğim gibi süratte mert saplar diyorum 2.0 motorla :D

bu arada ahmet şu yaş konusunu sen diyosun yaz şu yaşını,kimine abla kimine abi kimine gardaş diyeceğimizi nası konuşacağımızı şaşırdık ;) zorunlu olsun arkadaş şu iş...

Caner iyi güzel yazmışsın ama unuttuğun bir şey var her insanın sabrı var o sabır aşıldığı zaman bende karşımdaki insana ister istemez laf atıyorum. Ben kimsenin arabasını bu güne kadar küçümsemedim bir tane alaycı bir mesaj attığımı bul forum üyeliğimi sildirmezsem adam değilim ben kimseye laf atmıyor adam gibi insaniyetlik yapıyorum sanki kasti gibi yok 0-100 8 saniye ulaşamaz yok chiple 140 hp olmaz dyno verisi varmı dilin kemiği yok falan bilmeden yorum yok. Bu konuda uzmanlığınmı var yoksa sürekli chip tuning center'mi geziyorsun. Birde oraya video atmışız hala muhalefet yapıyor bu arada bak ben bu lafın arkasındayım hiçbir zamanda değiştirmem Era'da viraj yok diyene eyvallal zaten toparlayacam onu ama hiç kimse frenlerine laf söylemesin söylemetmem her türlü kanıt gösteririm abs, ebd 4 disk fren gerekli donanım zaten var ben burda premium araçlar kadar süper on numara demiyorum ama orta sınıf bir sedandan hiçbir farkı yok ben her türlü tartışmayada her türlü testede girerim diğer konularda Caner iddiam yok eyvallah haklısın dahada ısrar etme. Sonra yedek parçam zaten Şahin fiyatında, donanım ve kullanılabilirlik açısından çok iyi birde kısaca laf söylemek yok öyle bol keseden. Hayır birde sırf aşağılamak için yok hızı gösteriyor yok ışıkları göz alıyor falan diye aşağılamak çocuk işi bence bunu yapmakla yaşınız büyük olabilir forumun en çocukça hareketini yapmışsınız bu arada ben kimseyle düşman olmakta istemem sadece emeğe saygı ve gerçeklere gözü açmak objektif olmak gerek. Kimseden özürde beklemem sadece bir helal olsun demek yeterdi böyle karşılıklı atışma çocuk işi :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) ama güzel kardeşim baştan biraz çok övdün frenle virajı :) o ara biraz antipati topladın :D yoksa ben severim era yı,fiyatına gidişine göre güzel araba..atış n olcak :) atış ama alınmada küsmede..doğrunu savun ama era nın freninde savunma :D he dersin bana iyi geldi :)
hatta bende şu ara kia pro ceed düşündüm benimkini satarsam :)

olsun olur böyle şeyler :) fikir de çatışacak üyede,bak mert le ahmete :D
ahmet kovana çomağı soktu mert verdi tayziği :D:D:D:D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yooooooooooooooook öyle bu aralar çok takılıyom siteye konularda çok ilgimi çekmiyor ikinize taktım :D:D:D:D:D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...