Araç arayışım son buldu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Virajını övmüyorum yani tamam bir orta sınıf gibi dönmez ama durur bu konuda laf söyletmem zaten chipten önce bir coilever alayım diyorumda. Yanlız Hyundai forumunda okumuştum Eibach yaylar Maço Eraların virajını düzeltiyormuş 500 lira para verip yaymı alsam direk 1.000 dolar verip coilever versem değermi karar veremedim ya ?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğukan kimse senin arabana bakıp "ne güzel viraj dönüyor, Era'ya bak yahu" demez. Niye boş yere para harcıyosun birader yarışa falan katılmıycan neticede :D Yerinde olsam kimseyi takmam, mazotumu koyar gezerim..

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Benimkisi söylenecek sözlerden çok tedbir amaçlı yüksekliği hayli fazla altından rüzgar alınca savurursa falan tedbir amaçlı bir Eibach yay takımı alayım diyorum ya :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[MENTION=54413]Flea_[/MENTION] minik kuş ve Angut'u kime, neye kullandın?

İstanbuldaki Vectra Gt ci arkadaşlar, çıtır modlu 1.3cdti astracık ile 80-200km denemeye ne derseniz? Elma ile Armut. Biri dizel, biri benzinli, biri atmosferik, diğeri turbo. Ama affetmiyor işte. Zamanının en iyi araçlarından biri de olsa 1.3 e geçilmek üzücü olsa gerek :) :) :) 1.3 de Sadece yazılım varken, dynoda 148hp veren Vectra üzüldü, 200km e kadar. Ha 6 ileri, turbo, yazılım, yaş falan doğru haklısınız ama rolling de olsa, yeni nesil araçlar bomba. Uç örnek için 1.3ü verdim. 1.5dci, 1.6tdi lar falan siz düşünün.

Öylesine ortaya sıkıştırıyorum, kuşları severim ben, arnavut şevket reyizden ötürü olsa gerek, çipetpet çipetpet sesleriyle insan huzur buluyor :D
Tamam yeni nesil araçlar iyidir hoştur da neden çip tuning yapılmışla kıyaslıyoruz, benim bahsettiğim 1.4T orijinal yazılım, fabrika verileri hemen hemen aynı. Ben kafa tutacağımı söylüyorum, başkası tokatlayacağımı anlıyor. Gerçekten angut kuşları iyidir, yaradan ne güzel yaratmış özene bezene ancak her fırsatta bir saldırma hevesinde, kuş neticede.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:34 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:25 ----------

Ek olarak videoyu kaldırma sebebimi de belirttim, yere göğe sığdırılamayan "Honda yahu bu çok feci kaçıyor" denen arabayı stock vectra'nın tokatlama videosu olduğundan ve bu tür videoların forum kurallarına aykırı olduğundan kaldırdım, benim açımdan bakarsak ben alakasız bir sebepten post cezası almak istemediğimden kaldırmışımdır, cahil bir ergenin gözünden bakınca tırsıp geri bastığımdan videoyu geri kaldırmışımdır, beyin-zeka-zihniyet üçlüsünün bir getirisi diyebilirim ben bu duruma.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halâ hakaret yiyorum. Ergen, angut, beyin-zeka-zihniyet gibi.
Cevap bile vermiyorum, tek kelime hakaret etmiyorum.
Ama kendisi ağzına geleni sayabiliyor. Yeter, bende mi onun seviyesine ineyim?
Bi bakabilir misiniz? Artık bu adamın üstünü çizmenin zamanı gelmedi mi?
Bu mesajını yine report ediyorum...
@Emre Ünan @smihci [MENTION=255]MOKIA[/MENTION]

Edit: Belki yine R'ye takıp yazdıklarını siler diye caps aldım; http://imageshack.com/a/img196/7051/yora.jpg

Son düzenleme:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halâ hakaret yiyorum. Ergen, angut, beyin-zeka-zihniyet gibi.
Cevap bile vermiyorum, tek kelime hakaret etmiyorum.
Ama kendisi ağzına geleni sayabiliyor. Yeter, bende mi onun seviyesine ineyim?
Bi bakabilir misiniz? Artık bu adamın üstünü çizmenin zamanı gelmedi mi?
Bu mesajını yine report ediyorum...
@Emre Ünan @smihci

asdhjakshdajshda kıyamam ben sana ya, hani daha ne kadar düşebilirsin bilmiyorum, banlatmak için taktik yapma çabalarına hayran kaldım, en son lisedeyken etmediğim bir küfür sebebiyle azar işitmiştim :D
Git savcılığa şikayet et hakaret gibi bir şey söz konusuysa, neticede sanal ortamdan yapılan hakaretin suçu günlük hayata göre 3 kat daha ağırdır diye bir bilgi almıştım avukat arkadaşımdan, yazdığım tüm mesajlar olduğu gibi duruyor silmedim...
Yukarıda etiketlediğin insanlar türkçesi düzgün, cümleleri anlayabilen insanlar, angut bir kuş ismidir ve güzel bir kuştur, kendi üzerine alıyorsan ne mutlu sana, sonuç olarak kuş sevgimden bahsederek ironi yapmakta özgürüm... "Ergen" de senin içinde bulunduğun yaş grubudur veya hareketlerini tanımlayan bir sendromdur, aynı zamanda ismi Gülben olan bir kadının soyadıdır da, küfür veya hakaret içerikli midir ona sen karar ver. Beyin-zeka-zihniyet bunlar birbirleriyle bağlantılı üç kavramdır ve davranışta etkili rol oynarlar, sen ciddi olarak bunları seviyesizce olarak algıladıysan yaşın gerçekten bir hayli küçük ve cümleleri anlamakta ciddi sorunların var, seviye seviye deyip duruyorsun ya inan senin seviyene insem hardcore hakaretler ederdim, ama değmezsin ;) Bundan böyle muattabım değilsin, istediğin kadar çamur at vectra kötüdür falan fistan diye kendini tatmin et, görmezden gelmeyi deneyeceğim...

[MENTION=12186]smihci[/MENTION] [MENTION=35205]Emre Ünan[/MENTION] buyrun abiler, yapmanız gerekeni yapın lütfen.

Son düzenleme:

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesajın başında yazdığın sözde gülme efekti hangimizin ergen olduğunu açıkça ortaya koyuyor...
Mesajın sonunda yöneticileri etiketleyip duygu sömürüsü içerikli mesaj yazman acınası halinin çok net göstergesi... :D

Neyse gerekeni yapsınlar bakalım... Bundan 6 sene önce Online Counter-Strike oynardım, ordaki ergenler gibi hakaretlerinden, saldırılarından bıktım zira... Bi de ana-bacı yap tam olsun...

Edit; bundan sonra forumda yazdığın her mesajı inceleyeceğim.. kendime dair en ufak bir laf çarpma görürsem yine anında şikayet edeceğim.. vazgeçmeyeceğim.. sen bu foruma yakışmıyosun..

Son düzenleme:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaşını gizlemen kadar acınası olmasa gerek :( Neyse ki 2004 yılında bıraktım counter-strike online olayını. Ana bacı olayına gelince, senin anan benim anamdır, ellerinden öperim hanım teyzemin. Yıllardır modayı,TV'yi ıvır zıvırı ve insanların kalıplaşmış düşüncelerini pek umursamam, toplum baskısı yok yani bende. Senin beni foruma yakıştıramaman da umursamama listemin içinde. Yöneticileri yorumuma etiketleme sebebim kendimi acındırmak değil, ben eleştiriden kaçınmam, nitekim yine aynı yöneticiler beni 1 haftalığına uzaklaştırdılar, ben herhangi bir düşmanlık, kin gütmedim, ergenliği geçireli bir hayli oldu bunlar gereksiz şeyler. Kin gütmek senin işin, benim değil, lütfen elinden geleni ardına koy :)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam işte, demekki daha önce de böyle bir insandın, halâ böylesin akıllanmamışsın...
Merak etme, kökten temelli ceza yemen için uğraşacağım...

Senin üyelere bile ne kadar saygısız bir adam olduğunu herkes biliyor... 40 yaşında adam gelmiş konu açmış, eee senin gibi çocuk yaşta değil nerden bilsin konu açmayı? Adama yazdığın "bu ne biçim konu açmak, insan gibi soru sor" vs. gibi postların dün gibi aklımda, unutmadım...

Neyse daha fazla uzatmayacağım... Bu son post...

Sevgili yöneticiler, yukarıdaki postunda bana ergen,angut gibi bilimum hakaretler edilmiştir.
Cevap yazarak üstünü örtmeye çalışıyor. Bu sitede hakaret serbest değil diye biliyorum.
Forum kuralları uygulansın, gereği neyse yapılsın. @Emre Ünan

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece bir cümleme takılmışsın hatta takılmakla kalmayıp yazmadığım bir şeyi İFTİRA yöntemiyle bana iliştirmişsin, "koca forumda şu şu yok mu!!" diye konu açılmayacağını bey abiye izah ettim, evet doğrudur kendisiyle hallettik o olayı da, yine olayın dışındasın malesef ve sinirinden köpürüyosundur elin ayağın da titriyordur şuan, hırstan kendini çok yıpratıyosun. Yaşını bir görünür yapar mısın lütfen bir yaşını görelim yahu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...