Chevrolet Cruze Hakkında

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bizde accent blue var astra,disinda arac cok basarili bence ve oldukca genis ben astraya siyamiyorum ama blue cok rahat sigiyorum arka tarafta garet genis tek sorun 43 litre depo ve cok seri cok hizli kaciyo

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam Accent'ler hoş arabalar dolularda yanlız arka stoplar Getz gibi duruyor hoşuma gitmedi biraz daha hoş yapabilirlerdi ama motor konusunda bir sıkıntım yok seri olması benim için daha avantajlı genç olduğum için performans'ı çok fazla arayan birisiyim :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ben olsam sahibinden de bir suru 3 bin 5 binde araba var ve sifirindan 5 6 bin lira oynuyor aralarinda onlara baj

Hocam almışken sıfır olsun kullanılmamış olsun o kadar para verdikten sonra 3-5 bin liranın lafı olmaz :)

Ö

ömüşeker

Bilgi Girilmemiş
Performansa karsi yakiti 6 7 litreyi gecmiyor sirf arka stoplari begenmedin diye cayma bence sahibinden de var mercedes gibi alir onu takarsin problemse :)

Ö

ömüşeker

Bilgi Girilmemiş
Bence oyle dusunme bunun kaskosu iviri ziviri var o paralar lazim olcak bence git 1 ay kullanmamis adam onlardan al hala sifir kokuyo temiz birsey bulursin

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Performansa karsi yakiti 6 7 litreyi gecmiyor sirf arka stoplari begenmedin diye cayma bence sahibinden de var mercedes gibi alir onu takarsin problemse :)

Biliyorum bendede 1.5 CRDi var :) ama model olarak beğendiğim bir şey olmalı içime sinmyecek arabayı tercih etmek istemiyorum :/

Ö

ömüşeker

Bilgi Girilmemiş
Blue la Era arasinda cok fark var ama era bos hic birsey yok blue alabilecegin en ucuz dolu duran araclardan astra sedan var aralarinda ne fark var dersen lastik farki var blue daha genis astranin bagaji daha buyuk astra 240 yapar belki ama blue 200 yapiyor astra daha fazla yakit harciyor bluenin az 2 side ayni guvenirlikle bence

Tuncay24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç almak çok meşekkatli bir iştir. Kendimden bilirim. Tam istediğin aracı bulursun ya paran yetmez yada bir kusuru vardır. Kusursuz bi araç bulursun aracın geleceği yoktur yada yakıtı çok yakar. İçine sinmez.

Allah kolaylık, gönlünüze göre versin.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Çok sağolasın hocam dediginiz gibi gerçekten sikintili ya iki arada bir derede kaliyor insan. Ömür şeker hocam kafamda çok soru işareti var iyi düşünüp mantıklı karar vermek lazim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bayılıyorum bu arabaya ama motor güçlü hakkını veriyormuş ama aşırı bir yakıt tüketimi varmış diye duydum bi alan birde alamayan pişmanmış anlayacağın 117hp ye düsürülmesinin sebebi de bu olsa gerek

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 senelik daweoo ve protonlara parça buluyorsan... Chevrolet cruze aparça bulmakta sıkılmassın. Unutma aracın üretimi durmuyor Türkiyeye ithalatı 2015 itibari ile kesiliyor sadece. çevre ülkelerde olacak ithalatçısı olacak servisler bakıyor motor yada yürür aksam zaten opel parçalarıyla aynı sıkıntı olmaz...
Corsa yaylar bile puntoyla aynı düşün artık... Özel servislerde rahatlıkla tamirat tadilat yaptırırsın zaten.