Chevrolet Cruze Hakkında

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede bu fiyatlara alınıcak en güzel araba bu fiyata bu donanımı veren hangi marka var gidip Vw Jetta alsam beğenmiyorum tibini hadi gittim aldım 1.2 TSi 122 beygir kesinlikle o motoru elime alırım.

Jetta imkan varsa iyi bir seçim olur vw inan aşık ediyor kendine..bu arada 1,2 tsi 105 bg oluyor 122likler 1,4 tsi. ve bu motorlar kendini ispatladı performansları gayet iyi..öyle eline falan almazsın :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Jetta imkan varsa iyi bir seçim olur vw inan aşık ediyor kendine..bu arada 1,2 tsi 105 bg oluyor 122likler 1,4 tsi. ve bu motorlar kendini ispatladı performansları gayet iyi..öyle eline falan almazsın :)

Jetta 1.2 TSI 105 PS Trendline 47.100 TL En boş modeli bu fiyatta hayatta Vw alamam o kadar nakit bulamam. Benim bütçem 40.000 ila 44.000 arası maksimum :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Yorum yokmu arkadaşlar ya ??

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla belirttiğim gibi bunu ötv indiriminde alanlar zarar mı etti yada araçlarını daha ucuza mı sattılar hayır. Uzun vadede kullanılcaksa çok fazla zarar etmessin. Ben araç aldığımda yıllık kaybımı ortalama 1000 lira gibi görüyorum mesala... yani 5 yıl sonra aracımı aldığımdan 5000 - 6000 altına satmak benı zarar etmiş gibi göstermez bir nevi yıpranma payı koyuyorum kendime . Bu tamamen beklentiler ihtiyaçlar ve bütçe ilgili bir durum. Ortalama 5-6 yıl kullanırsanız aslına bakarsanız normalden ucuza alcağınız bir aracı zaten ikinci elde çok zararla satmayacaksınız ama alırsınız 1 sene sonra satmaya kalkarsanız tabiki zarar olur.
Biz kız kardeşime mikinci el 15-17000 bandında araba bakıyorduk küçük nerden tutsan elinde kalıyor piyasa almış başını gitmiş ikinci el alıp 1-2 sene sonra değiştirme derdine düşeceğimize zaten ucuzlamış olan ve bütçemizi biraz zorladığımızda 0 km alabileceğimiz spark bizim için mantıklı. 22.000 TL ye donanımlı bir araç alcaz. ben onu 6*7 sonra 15000 satsam nolur satmayıp kenarda tutsam nolur nede olsa ilk sahibiyim nolduğunu biliyorum. Bende corsamı 2013 yılında 2012 model alarak aldım hatta kasa yenilencek demelerine rağmen şimdi ikinci el fiyatları benim aldığım fiyata... arabada bu işler şanstır her zaman. Maddiyat - Donanım - Beklenti.. Gidip 42000 lira boş golfe vereceğime 32000- 34000 e donanımlı bir cruza alırım kullanırım daha iyi... Bu benim şahsi görüşüm tamamen herkesin kendi bakış açısı.
85000 Liraya ekstralı highline golf alan arkadşaım benim... 3 sene sonra satıyorum dese 55000 den fazla veren çıkmaz.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Valla belirttiğim gibi bunu ötv indiriminde alanlar zarar mı etti yada araçlarını daha ucuza mı sattılar hayır. Uzun vadede kullanılcaksa çok fazla zarar etmessin. Ben araç aldığımda yıllık kaybımı ortalama 1000 lira gibi görüyorum mesala... yani 5 yıl sonra aracımı aldığımdan 5000 - 6000 altına satmak benı zarar etmiş gibi göstermez bir nevi yıpranma payı koyuyorum kendime . Bu tamamen beklentiler ihtiyaçlar ve bütçe ilgili bir durum. Ortalama 5-6 yıl kullanırsanız aslına bakarsanız normalden ucuza alcağınız bir aracı zaten ikinci elde çok zararla satmayacaksınız ama alırsınız 1 sene sonra satmaya kalkarsanız tabiki zarar olur.
Biz kız kardeşime mikinci el 15-17000 bandında araba bakıyorduk küçük nerden tutsan elinde kalıyor piyasa almış başını gitmiş ikinci el alıp 1-2 sene sonra değiştirme derdine düşeceğimize zaten ucuzlamış olan ve bütçemizi biraz zorladığımızda 0 km alabileceğimiz spark bizim için mantıklı. 22.000 TL ye donanımlı bir araç alcaz. ben onu 6*7 sonra 15000 satsam nolur satmayıp kenarda tutsam nolur nede olsa ilk sahibiyim nolduğunu biliyorum. Bende corsamı 2013 yılında 2012 model alarak aldım hatta kasa yenilencek demelerine rağmen şimdi ikinci el fiyatları benim aldığım fiyata... arabada bu işler şanstır her zaman. Maddiyat - Donanım - Beklenti.. Gidip 42000 lira boş golfe vereceğime 32000- 34000 e donanımlı bir cruza alırım kullanırım daha iyi... Bu benim şahsi görüşüm tamamen herkesin kendi bakış açısı.
85000 Liraya ekstralı highline golf alan arkadşaım benim... 3 sene sonra satıyorum dese 55000 den fazla veren çıkmaz.

Hocam aynı fikirdeyim ben arabayı beğendikten sonta heleki birde 0 km olduktan sonra 15 senede binerim sıkıntı yok belki ömürlük bile kullanırım hiç satmam ama sıkıntı bu değil şöyle söylim ben bu arabayı aldım hadi 2 yıl rahatım gittim serviste 15.000 bakımı yaptırdım gittim 30.000 bakımı yaptırdım bu sefer servis kapanırsa ben gidip nerde 60.000 bakımı yaptırıcam sanayidemi özel servis geçipte sanayiden farkı olmayan yerdemi benim için paranın önemi yok 60.000 bakımını 600 liraya sanayide yapsalar ben gider 1.500 lira verir özel serviste yaptırırım adam gibi olur. Sonuçta 2. el değil sıfır alıyoruz. Servis kapanırsa zor durumda kalırım anlatmak istediğim o eğer kapanmayacağını bilsem gider alırım Cruze'yi :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben eski bir cruze kullanıcısıydım. vereceğiniz paraya astra j 1.4 140 hp alın derim.

suleymanergun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sirkette calısan bir arkadaşımız almıştı yaklaşık 2 sene once cruze.adam keyifle biniyor araca evlendi gecen sene ona rağmen satmadı halada biniyor.tek sikayeti yakıtı ayrıca lpg bu motorlara pek sağlıklı olmuyor sağlıklı olsada yakıt pekte fark ettirmiyor.bence astra j 1.4 t cosmo isini rahatlıkla gorur.

Ö

ömüşeker

Bilgi Girilmemiş
Butun tanidigim kullanicilari hic iyi degil cok yakiyor diyor mahallede bi abimde var bindigi yok eski calistigim yerde 2 arabasi 2 motoru olan zengin bi abimiz vardi cruze yi alip cok yakiyor diye satti arkadasin annesinde var bi o memnun cunki haftada bir biniyor para,cok yakit derdi yok

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Cruze kötü araba değil. 40.000 TL'yi hak eder. Fakat Chevrolet'in Türkiye'den çekilmesi Cruze'ları öldürür. Ben olsam böyle bir işe girmem.

O gittiğin bayi ise tipik bir Opel bayisi gibi davranmış. Müşterinin hiçbir değeri yok bu adamların gözünde. Hem fiyat konusunda denmeyecek şeyleri de, hem de ikinci el satmaya kalk. Olacak iş değil ama Opel-Chevy'de olur!

Ayrıca merak ediyorum daha aracı yeni almıştın. Bir çok şey yapacaktın. Aşırı derecede memnundun. Neden böyle bir karar? Ailen kullanacaksa ayrı tabi ama bence bir süre Era'nın motorunun tadını çıkar. Sonra daha değişik fırsatlar çıkacaktır karşına.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yakıt konusunda arkadaşlar ne kadar ekmek o kadar köfte neticede bu araç üzerinde olan motor belli pek gelişmiş bir motor değil. Ve araç kasası da ağır bu yüzden benzin düşmanı olması çok normal. Eğer ki benzinli araç alacak arkadaşlar varsa şimdi yeni teknoloji kullanılan motorlar var. Adam 1.2 motor ve turboyu da ekleyince hayvan gibi hızlara ve kuvvete ulaşan motorlar yapmış ve bu araçlar 9.5 saniye içinde 100 KM hıza bana mısın demiyor. Ve yakıt değerleri ise 7-8-9 litre geçmeyen araçlar durum böyle olunca eski tip gelişmemiş motorları bir kullanıcı olarak asla ama asla tınlamam.. ;)