android multi media

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: android multi media

DERSİMLİ link' Alıntı:
Ne alakası filan var kardeşim? ben size son sistem astraların olmazsa olmazı cyclone marka cihazını şu fiyatken o fiyatın çok daha şey fiyatına vereceğim siz yinede şey falan diyorsunuz alacakmısınız, almyacakmısınız? son sistem son.  68lookk

İşte diyorum ya hep iyi niyet. Yani şahsen ben kendi adıma şu iyi niyetin karşısında sicim gibi sevinç gözyaşları döküyor, insanlık için bir umutsun sen diye haykırmak istiyorum. (:)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bitmedi yanında bir adet abla yol tarifi için gerçi sık sık adres mevzusuna tartışıyoruz ararçta ama her ailede oluyor bu tür sorunlar.  :) birde bay arkadaş kendisi tam bir uzun yol arkadaşı bitmedi en son güncellemeleri yetkili servis güvencesi ile yapılmış olup şimdi sipariş verirseniz yanında bir adet tam 3 lira 75 kuruşluk harika bir venezuella orman tam tropik koku sıfır kutusunda 4 yıl önce bim'den almıştım, daha ne yapayım damping var geeel geeellll.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Bitmedi yanında bir adet abla yol tarifi için gerçi sık sık adres mevzusuna tartışıyoruz ararçta ama her ailede oluyor bu tür sorunlar.  :) birde bay arkadaş kendisi tam bir uzun yol arkadaşı bitmedi en son güncellemeleri yetkili servis güvencesi ile yapılmış olup şimdi sipariş verirseniz yanında bir adet tam 3 lira 75 kuruşluk harika bir venezuella orman tam tropik koku sıfır kutusunda 4 yıl önce bim'den almıştım, daha ne yapayım damping var geeel geeellll.

Kendimi bir an vapurda hissettim. ((:)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Kendimi bir an vapurda hissettim. ((:)

Biri vapurmu dedi bitmedi ulaşım hizmetida var 6 ay deniz ulaşım hizmetleri 1 gidiş 2 dönüş bedava gellll.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Biri vapurmu dedi bitmedi ulaşım hizmetida var 6 ay deniz ulaşım hizmetleri 1 gidiş 2 dönüş bedava gellll.

1 gidiş 2 dönüş bedavaysa mevzu Samzung Galaxy S3 15mp ön kameralı, Bandroid 4.2.1 sürümlü sadece 199 liraya ayarına gelir. (:)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
1 gidiş 2 dönüş bedavaysa mevzu Samzung Galaxy S3 15mp ön kameralı, Bandroid 4.2.1 sürümlü sadece 199 liraya ayarına gelir. (:)

Biri 199 tl. 'mi dedi telefonlara artık fazla para vermeyin hele bandroid işlemci barındıran cihazlar hiç vermeyin.  :) çok lazımsa 199 tl. yerine 99 tl. kdv dahil gönderebilirim saat 13:00 ten önce sipariş verirseniz kargonuz 1 saatte elinizde 14:00 ten sonra sipariş verirseniz 56 dakika sonra elinizde.  68lookk  kahka536

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Biri 199 tl. 'mi dedi telefonlara artık fazla para vermeyin hele bandroid işlemci barındıran cihazlar hiç vermeyin.  :) çok lazımsa 199 tl. yerine 99 tl. kdv dahil gönderebilirim saat 13:00 ten önce sipariş verirseniz kargonuz 1 saatte elinizde 14:00 ten sonra sipariş verirseniz 56 dakika sonra elinizde.  68lookk  kahka536

Aboo. Getirip kendin takmayacaksın değil mi. (:)

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi sizde Gergedan boynuzu hapıda bulunurmu :D adamlar 10 dakikada etkisini göstermesse 11 dakikada parayı iade ediyormuş garanti verebiliyormusunuz peki :D (Gözümden yaş geldi okuken yazıları sağolun var olun)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustimx link' Alıntı:
Abi sizde Gergedan boynuzu hapıda bulunurmu :D adamlar 10 dakikada etkisini göstermesse 11 dakikada parayı iade ediyormuş garanti verebiliyormusunuz peki :D (Gözümden yaş geldi okuken yazıları sağolun var olun)

Sprey'de istiyormusun yanında? ayıpsın birde sana gergedan ekşın göndereceğim.