Necvox Dvn-A 1033 Android Cihaz İncelemesi

proman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Dvn-A 1159 kullanıyorum. Telefonu (Samsung S2) eşleştirip, rehberi de yüklüyorum. Kontağı kapatıp-açtığımda maalesef cihaz eşleşmiyor, bağlantı kesildi diyor. Malum cihaz android, acaba yeni güncelleme gelecekmi? Cevap için teşekkürler.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@necvoxsocial hocam bu cihazların android yapılarında en düşük destekledikleri versiyon nedir ? 4.0 altında desteklememe gibi bir durum oluyormu.

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Ben Dvn-A 1159 kullanıyorum. Telefonu (Samsung S2) eşleştirip, rehberi de yüklüyorum. Kontağı kapatıp-açtığımda maalesef cihaz eşleşmiyor, bağlantı kesildi diyor. Malum cihaz android, acaba yeni güncelleme gelecekmi? Cevap için teşekkürler.

Otomatik bağlantıya izin verdiniz mi ilk bağlantıda ?

@necvoxsocial hocam bu cihazların android yapılarında en düşük destekledikleri versiyon nedir ? 4.0 altında desteklememe gibi bir durum oluyormu.

Genel olarak eski sistemlerde 2.3 sürümüne kadar var. Bizim sistemde 4.4.4 var daha stabil çalışması için

murat1707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb ekran gerçekten harika geçen hafta taktırdım ama hemen sökmek zorunda kaldık
çünkü aracın(2017 astra k excellence) otomatik park pilotunu desteklemiyor
bununla ilgili çalışma varmı

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
mrb ekran gerçekten harika geçen hafta taktırdım ama hemen sökmek zorunda kaldık
çünkü aracın(2017 astra k excellence) otomatik park pilotunu desteklemiyor
bununla ilgili çalışma varmı

Mühendislerimiz konuyla ilgili çalışıyorlar. yakın zamanda buradan bilgi verebilirim sizlere

murat1707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrardan Merhaba astra k (excellence) otomatik park pilotunu desteklemiyordu
bununla ilgili çalışma vardı tamamlandimi ? Iyi çalışmalar

onca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi opel servisinden aradılar kampanya yapmışlar, necvox 1033 multimedya cihazı istermisiniz diye sordular, biraz araştırdım sanırım bir sizin tanıtımını yaptığınız ürün var birde dvnp 1033 var. tanıtım yapılan ürünle bu ürün arasında ki fark nedir. görünüm olarak tanıtımda ki ürünü çok beğendim

Tolga39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın necvox social.. Benim aracım.. 2012 insignia 1.4 t. Aracımda necvox black edition var. Fakat arayüzlerini ve basmatik gibi olan dokunmatik özelliğini beğenmiyorum. Necvox sitesinde insignia uyumlu android uyumlu yeni bir multimedya sistemi görünmüyor.. Dvn 1033 and mult medya benim aracıma uyumlu mu.. Yoksa hangisi uyumlu. Tavsiye niz nedir..