Astra J için Bu Multimedya Nasıl?

aakif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, uzun süredir multimedya cihaz arayışı içerisindeydim. Son olarak aklıma bu cihaz yattı gibi. Çözünürlük diğerlerinden daha iyi ve android sürümü güncel. Linkini aşağı yazıyorum. Düşüncelerinizi paylaşırmısınız?

https://www.aliexpress.com/item/Qua...15.html?spm=2114.13010208.99999999.264.pqLw0W

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Astra J için Bu Multimedya Nasıl?

Cihaz ne kadar güzel olursa olsun hiç farketmez bilindik cihazlardan şaşmayın yedek parçası dosyaları ilerleyen zamanlarda başınıza dert olur

800-1000 TL arasında güzel cihazlar var vergisi harcı derken buda tuzlu ya gelecek garantili cihaz alın derim

bende cyclone var çok gelişmiş bir cihaz değil ama kullanıcı sayısı çok herkes honda forumlarından toyota forumlarından ford forumlarından bana msj atıyor cihaza virüs bulaştırıyorlar eski temiz dosyalara ihtiyaçları oluyor bende gönderiyorum hallediyorlar

Bu cihazda bunlar büyük sorun olabilir

aakif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Necvox Platinium için 2200 TL istediler. Opel servisleri de bu sistemden takıyorlarmış. Cihazın özellikleri Avgo yada cyclone dan hiç farklı değil ama fiyatlarında uçurum var. Ben yazılımsal olarak bir sıkıntı çekeceğimi düşünmüyorum. Ancak garanti konusunda hak veriyorum. 2 gün sonra bozulursa elimde kalır hiçbirşey yapamam gibi.

gurhan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu cihaz sizin araca olmaz 8 inc bu satın almadan önce satan kişiye arac ici gögüs resmini cekip sorun ona gore alın yoksa alinizde kalir

gurhan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gümrük olayını araştirdiniz mi bunu almak icin ne evra kistiyor biliyormusunuz ? ne kadar gümrük vergisi ödiyeceksiniz

gurhan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

git navimex android 5.1 al 10 numara cihaz

Lapsetur1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
RE: Cvp: Astra J için Bu Multimedya Nasıl?

gurhan07' Alıntı:
git navimex android 5.1 al 10 numara cihaz
Link verirmisiniz. İzmirde kime taktırabiliriz. Bu yaz bende andrd cihaz taktırmak istiyorum

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi