Aku problemi

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aku problemi

Yunusևelebi link' Alıntı:
Mert senin konuyu biraz inceledim de çekici vs. gelirse eğer benim arabanın olduğu yerden biraz alması zor olucak hatta hiç alamaz yani bir tek dönüş meseafesi var ve parkda diğer araçlarda var biraz sıkıntı yaşıcam sanırım nasıl olcaksa..  :(

ևekiciye falan gerek yok. Sağlam aküyü takarlar araç anında kendine gelir sonra servise gidilir gerekli işlemler yapılır yeni akünüz takılır.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Hemşerim ben de açıkcası fazla ömür biçmiyorum aküye; en basit elektrikli donanım bile aracı zorluyor bunu hissetmek çok kolay.

Tolga  yeni aküden sonra o kısılmalar yok.

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dışarıdan veya kendim bir uygula yapmam biliyorum öyle bir durumla karşılaşacağımı.

Yarın olsa da sabahdan arıyacağım şuan kafaya takmış vaziyetteyim değişim talebini istiyeceğim ama malum bizim yetkili servis çalışanları sanki kendi ceblerinden vericekler miş gibi vıdı vıdı geveleyecekler sanırım bir kavga gürültü kopucak.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Tolga  yeni aküden sonra o kısılmalar yok.

Marka - model ve değerlerini söyle alayım ben de.

Servisim iyi ama sürekli garantiye yüklenmek de istemiyorum adamların bir zorla yemek yedirmedikleri kaldı zaten, fiyatı 200-250 lirayı geçmez sanırım.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

YunusÇelebi link' Alıntı:
Dışarıdan veya kendim bir uygula yapmam biliyorum öyle bir durumla karşılaşacağımı.

Yarın olsa da sabahdan arıyacağım şuan kafaya takmış vaziyetteyim değişim talebini istiyeceğim ama malum bizim yetkili servis çalışanları sanki kendi ceblerinden vericekler miş gibi vıdı vıdı geveleyecekler sanırım bir kavga gürültü kopucak.

Yunus rahat ol, servisi aradığında ileri geri muhabbeti yaparlarsa kendinden emin bir şekilde "başka şehirlerden arkadaşlar Astra ların akülerinde benzer nedenlerden değişim yaptırdı" dersin, bu şekilde mukayese yapabilirsen ve konuya hakim olduğunu hissettirirsen yelkenleri indiriyorlar.

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cevaplarınız ve yardımlarınız için teşekkürler yarın bakalım neler olucak gelişmeleri iletirim sizlere.

sadan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar sizinde farları açınca orta konsol ve gösterge ışıklarında azalma oluyormu

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sadan45 link' Alıntı:
arkadaşlar sizinde farları açınca orta konsol ve gösterge ışıklarında azalma oluyormu

Ben o tarz bir problemle karşılaşmamıştım.

Benim akü hiç zayıflama sinyali vermeden direk gidiyordu.
İki kere yolda bırakınca garantiden değiştirildi.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sadan45 link' Alıntı:

Daha yüksek amperli bir akü ile deneyin. Bakalım ne olacak.  Araç durduğu yerde direksiyonu çevirdiğinizde kısılmalar yaşıyormusunuz?

sadan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Daha yüksek amperli bir akü ile deneyin. Bakalım ne olacak.  Araç durduğu yerde direksiyonu çevirdiğinizde kısılmalar yaşıyormusunuz?
lıyo
eketen link' Alıntı:
Daha yüksek amperli bir akü ile deneyin. Bakalım ne olacak.  Araç durduğu yerde direksiyonu çevirdiğinizde kısılmalar yaşıyormusunuz?
hayır o şekilde bi kısılma yaşamıorm sadece farları açınca göstergelerin ışığı azalıor