Aku arizali mi?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: AKÜ arızalamı

ahmetyr link' Alıntı:
gm min 80 amperlik aküsünü servis takarmı, uzun kabı dolduranı ?
Servisin takacağını sanmıyorum, büyük akü için üstteki sabitleme metali ve öndeki aparatın modifikasyona ihtiyacı var. 80 amper kısa boy akü takabilirsin varsa. Yoksa 70'lik kısa tip aküler var. Ben yabancı akü tavsiye etmem rafta fazla kalan aküler genelde. Mutlu ve İnci bu konuda dünyanın en iyilerinden yerli diye çekinmeyin.

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aku arizali mi?

madmax50 link' Alıntı:
Servisin takacağını sanmıyorum, büyük akü için üstteki sabitleme metali ve öndeki aparatın modifikasyona ihtiyacı var. 80 amper kısa boy akü takabilirsin varsa. Yoksa 70'lik kısa tip aküler var. Ben yabancı akü tavsiye etmem rafta fazla kalan aküler genelde. Mutlu ve İnci bu konuda dünyanın en iyilerinden yerli diye çekinmeyin.
Çok teşekkür ederim :) Bu akü işimi görürmü ? 285 lira fiyatı var. [img=600x600]http://i.hizliresim.com/PEd8m5.jpg[/img]

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BU AKÜ UYGUNMUDUR HOCAM ?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

ahmetyr link' Alıntı:
BU AKÜ UYGUNMUDUR HOCAM ?
Fotoğrafta belli olmuyor kısa tip akü olarak arayacaksınız. Ses sistemi yoksa 80 amper gereksiz olacaktır. 60 amper yeterli bizim araçlara.

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Fotoğrafta belli olmuyor kısa tip akü olarak arayacaksınız. Ses sistemi yoksa 80 amper gereksiz olacaktır. 60 amper yeterli bizim araçlara.
. thnxx

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu akü verdiğiniz linktekiyle aynı ebat ,yükseklik 190 santim,eni 175 santim,sadece bıraz daha uzun oda kutuyu tam doldurur..

tunasi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AKÜ arızalamı

BÜLENT link' Alıntı:
[img=448x600]http://img.tapatalk.com/d/12/11/22/amu9y3a7.jpg[/img]
a7y6a3e6.jpg

Resimde Orjinal varta akü ve garantiden degisen aku
Bazi partilerde problem var zaten garantiden degisenlere 60 amper takiyorlar.

2012 Temmuz Dizel Astra J. Fotodaki aküler selef ve halef. 2014 Temmuzda 60 amperlik akü bitti. İzmir Egem'de sorgusuz sualsiz değiştirdiler sağolsunlar 75 amperlikle.
Dün direksiyonu yüke bindirmeden ilk manevrasını yapmaya başlarken farların gücünün tekrar azalmaya başladığını gördüm.

İlk akü 2 senede bitti. İkinci akü de tahmin ediyorum bitmek üzere. Akünün üzerindeki yeşil gösterge paneli hala yemyeşil olsa da.

Bu problem araçlarda bir çeşit elektrik kaçağının sinyalini veriyor bana. Fikri olan?