Aku arizali mi?

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AKÜ arızalamı

50 60 75 farketmeksizin aküler sıkıntılı.

S

sevko61

Bilgi Girilmemiş

eketen link' Alıntı:
50 60 75 farketmeksizin aküler sıkıntılı.
+1 sanırım bununla alakalı elektrık tesısatında bı sıkıntı var zaten bu elektrıksel sorun opel ın genınde var  :(

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

makyajlı kasalarda kullanılan aku vartamı benım aractaki varta

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sevko61 link' Alıntı:
+1 sanırım bununla alakalı elektrık tesısatında bı sıkıntı var zaten bu elektrıksel sorun opel ın genınde var  :(

şevket yenisi 1 yılı geçti tık demedi. Tesisattan olsa bu da gümlerdi. Bir parti akü sıkıntılı tahminimce. Kimlere denk gitmişse patlıyor öyle yada böyle.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[img=448x600]http://img.tapatalk.com/d/12/11/22/amu9y3a7.jpg[/img]
a7y6a3e6.jpg

Resimde Orjinal varta akü ve garantiden degisen aku
Bazi partilerde problem var zaten garantiden degisenlere 60 amper takiyorlar.

S

sevko61

Bilgi Girilmemiş

eketen link' Alıntı:
Şevket yenisi 1 yılı geçti tık demedi. Tesisattan olsa bu da gümlerdi. Bir parti akü sıkıntılı tahminimce. Kimlere denk gitmişse patlıyor öyle yada böyle.
dogrudur abı

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar Cuma günü arabamı Opel Odak servisine götürdüm orda araba içeri alındıktan sonra çalışmadı akü takviyesi ile çalıştırdılar sorun ne dedim birşey açık kalmış dediler bugün saat 2 gibi aracımla evden çıkıp 3 km. yol yaptım park ettim 1 saat sonra geri geldim araç çalışmadı akü problemi ve direksiyon arıza ışığı yandı evim Bahçeşehir de Opel Erdemir otoparkına çektiler Pazar günü olduğu için baktıramadım ve arabasız kaldım.

Yarın servisten değişimini isteyeceğim itiraz ederler mi bu 2. ye oluyo sizce ne yapmalıyım.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

recepakcay link' Alıntı:
Arkadaşlar Cuma günü arabamı Opel Odak servisine götürdüm orda araba içeri alındıktan sonra çalışmadı akü takviyesi ile çalıştırdılar sorun ne dedim birşey açık kalmış dediler bugün saat 2 gibi aracımla evden çıkıp 3 km. yol yaptım park ettim 1 saat sonra geri geldim araç çalışmadı akü problemi ve direksiyon arıza ışığı yandı evim Bahçeşehir de Opel Erdemir otoparkına çektiler Pazar günü olduğu için baktıramadım ve arabasız kaldım.

Yarın servisten değişimini isteyeceğim itiraz ederler mi bu 2. ye oluyo sizce ne yapmalıyım.

Benimde aynı şekilde olmuştu Recep.
Bana da ''aküyü şarj ettik hiç bir sıkıntı yok'' dediler ama iki gün sonra yine yolda kaldım.
İkinci kez servise gittiğimde bir kelime etmeme gerek kalmadan garantiden akü değişmişti.
Muhtemelen seninkini de garantiden değiştireceklerdir.