Aku arizali mi?

sadan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadşlar farları açınca gösterge ve orta göstergelerin ışığı azalıyor bu normalmi bide hava soğuk burda az önce araba biraz geç çalıştı önceleri hemen alıyodu bi sıkıntımı var aküde acaba

sadan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AKÜ arızalamı

ama daha 3000 de olan bi aRAcın böle akü sorunu yaşamasına anlam veremiorm önceki aracım 2009 renoda bile böle bişi yaşamadım ben

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu akü probleminin biraz daha kötüsünü bende yaşadım.

Akü boşalması sebebiyle yolda kaldım ve servise gittim. Serviste sorununuz yok şarj ettik dediler ve eve döndüm.

Aradan 2 gün geçtikten sonra yine aküm bitti ve ikinci kez yolda kaldım.

Bu sefer servisle anladıkları dilden konuştum ve arızalı aküm garantiden yenisi ile değişti.

Bu yaşadıklarım 15.000 km civarında oldu. Akünüz biterse yada probleminiz devam ederse garantiden değişmesini talep etmenizde yarar var.

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim araçta 12000 km de .2012 nisan da almıştım.geçen klimadaki silkelenme olayı için yazılım yüklendiğinde dur kalk larda farların sanki göz kırpıyomuş gibi bi anda zayıflayıp yükselmesini anlatmıştım.bununla alakalı yazılım yüklendiğini söylemişlerdi.aradan 1 ay geçti ve aynı olay tekrardan başladı bende.ve cumartesi işyerinden çıkarken aracın marş süresi uzadı, aynı şeyi pazar günü de yaptı.8-10 saniye marş bastı.aküye baktım 75 ah yazıyor ama sorun olabilir mi bende de?serviste kontrol edildiğinde ölçtüler normal demişlerdi ama ilk zamanlarda böyle bi durum yoktu

sadan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
benim araçta 12000 km de .2012 nisan da almıştım.geçen klimadaki silkelenme olayı için yazılım yüklendiğinde dur kalk larda farların sanki göz kırpıyomuş gibi bi anda zayıflayıp yükselmesini anlatmıştım.bununla alakalı yazılım yüklendiğini söylemişlerdi.aradan 1 ay geçti ve aynı olay tekrardan başladı bende.ve cumartesi işyerinden çıkarken aracın marş süresi uzadı, aynı şeyi pazar günü de yaptı.8-10 saniye marş bastı.aküye baktım 75 ah yazıyor ama sorun olabilir mi bende de?serviste kontrol edildiğinde ölçtüler normal demişlerdi ama ilk zamanlarda böyle bi durum yoktu
kış gelior göstermekte fayda var

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş

MeRt link' Alıntı:
Bu akü probleminin biraz daha kötüsünü bende yaşadım.

Akü boşalması sebebiyle yolda kaldım ve servise gittim. Serviste sorununuz yok şarj ettik dediler ve eve döndüm.

Aradan 2 gün geçtikten sonra yine aküm bitti ve ikinci kez yolda kaldım.

Bu sefer servisle anladıkları dilden konuştum ve arızalı aküm garantiden yenisi ile değişti.

Bu yaşadıklarım 15.000 km civarında oldu. Akünüz biterse yada probleminiz devam ederse garantiden değişmesini talep etmenizde yarar var.
evet kanka benimde aynisi oldu iki kere yolda kaldim garantiden degisti aku su an sikinti yok

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evimin garajına girerken dikkatimi çekti. cam kapamaya basınca farlar kısılıyor. kapı açıkken cam kapamaya basınca tavan lambaları da kısılıyor. aküm 75 amper. sorunun ne olduğunu anlamadım...

S

sevko61

Bilgi Girilmemiş

normaldır cunku araclarımızda olan akuler sasırtıcı bır durum ama malesef 50 amper bu yuzden sıkıntı yaratıyor servıste garantıden 60 amper olarak degısımı ısteyınız

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akümün üzerinde ah75 yazıyor... yani?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bjk675 link' Alıntı:
akümün üzerinde ah75 yazıyor... yani?

Sizinki dizel olduğu için 75 amperlik akülerden.