5. Ankara buluşması

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 5. Ankara buluşması

cenko link' Alıntı:
Mücahit dediğin gibi,iç aydınlatma ayna altı led ile mükemmel oldu...madmax50 Mustafa kardeşim söylemişti ( abi gece çok güzel duracak)diye cidden mükemmel bir görüntü çıktı ortaya, emeği geçen herkese çok teşşekkürler...
Abi gündüz farları için de beyaz led kullanabilirsiniz. Arıza ışığı yakmayacak şekilde Emrah montajını yapar. Ankara ekibinden talep olursa 50 TL gibi bir fiyatla işlem yapılır. Benim araçtaki gibi olur.

[img=800x600]http://i.imgur.com/VtS3hr8.jpg[/img]

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafa kardeşim çok güzel olmuş sizin aracınız..Yarın vakit bulursam hemen giderim Emrah'ın yanına.Birde size danışmak istediğim farlara beyaz ampul taktırayımmı tavsiyeniz ne olur...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

cenko link' Alıntı:
Mustafa kardeşim çok güzel olmuş sizin aracınız..Yarın vakit bulursam hemen giderim Emrah'ın yanına.Birde size danışmak istediğim farlara beyaz ampul taktırayımmı tavsiyeniz ne olur...

Tavsiye ederim hatta bulursak ben de isterim :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

cenko link' Alıntı:
Abi farlar için philips diamond vision ampul kullanabilirsin. Aşağıdaki gibi bir fark oluşur.
rhWgpx3.jpg

Eksi olarak yağışlı havalarda görüşte çok az hissedilen bir kayıp oluyor sarı ampule göre. Gündüz farları için gitmeden önce Emrahla görüşün elinde led yoktu en son.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafa kardeşim verdiğin bilgiler için çok teşşekkür ederim..Emrah'ı gitmeden ararım..Mücahit olmazsa beraber gider taktırırız beyaz ampulleri....

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

cenko link' Alıntı:
Mustafa kardeşim verdiğin bilgiler için çok teşşekkür ederim..Emrah'ı gitmeden ararım..Mücahit olmazsa beraber gider taktırırız beyaz ampulleri....

İnternette ampulün fiyatı 70 TL
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-h7-philips-diamond-vision-5000k-h7-161836845/detay

Philips yan ürünü photon da 33 TL ben photon alırdım ama yine siz bilirsiniz.
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-h7-photon-diamond-vision-5000k-beyaz-isik-x-power-tuning-143168308/detay

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

cenko link' Alıntı:

Beni saf-dışı etmeyin :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

mucahitduran link' Alıntı:
Beni saf-dışı etmeyin :)
Ben yarın arar Philips ve gündüz farı hakkında bilgi alırım. Ankara'dan yaptırmak isteyen başka arkadaşlar olursa bilgi versin ona göre malzeme aldırayım.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Ben yarın arar Philips ve gündüz farı hakkında bilgi alırım. Ankara'dan yaptırmak isteyen başka arkadaşlar olursa bilgi versin ona göre malzeme aldırayım.

Seninki hangisiyse aynısından istiyorum Mustafa :)

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Siz tavsiye ederseniz,yan ürünü photon olarak alırım.Mustafa kardeşim tek sıkıntım, karşıdan gelenlerin gözünü almasın lambalar.Gün içerisinde Emrah ile görüşürseniz,ben de akşam üzeri, eğer müsait olursanız sizi telefonla aramak isterim...