5. Ankara buluşması

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: 5. Ankara buluşması

bugra_06 link' Alıntı:
Bugün sislere philips halojen taktım. Tamamen beyaz oldu sonunda. Ama sizin gibi arkadaşlar yüzünden hep yeni bişeyler çıkıyor. ֖zendiriyorsunuz böyle.  Ayna altı eksik kalmasın bu cumartesi yaptıracam :D

Tamamdır. Cumartesi beraber buluşalım gündüzden çıkıp gidelim hallederiz 2 saat içinde... Akşam da boya koruma uygulamamız var dönüş yolunda Mustafa ile döneriz :))

madmax50 link' Alıntı:
Ayna altı led "Astra için yapılması gereken 10 şey " listesinin en başlarında olması gereken bir modifikasyon bence  :)

Kesinlikle katılıyorum. Evin önüne çıkıp kilitleri açıp açıp kapatıyorum. Komşular delirdim sanacak :))

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Ayna altı led "Astra için yapılması gereken 10 şey " listesinin en başlarında olması gereken bir modifikasyon bence  :)

Mustafa kardeşim, öğretmen maaşı yetse neler yapacam da işte :))))

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mücahit,beyaz gündüz farı ve kısa farlar için uygulamayı beraber yaptırıyoruz....Mustafa kardeşimin nezdinde...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

yavuzozkan link' Alıntı:
Yani diyorumki sen al ben senden gelince alayım :)

Tabiki abi :) 2 farklı sipariş vermeyelim. Tek seferde bitirelim işi :))

cenko link' Alıntı:
Mücahit,beyaz gündüz farı ve kısa farlar için uygulamayı beraber yaptırıyoruz....Mustafa kardeşimin nezdinde...

Tamamdır :) siparişleri geçelim halledelim. Mustafa'nın arabada olupta bende olmayan hiç bir şey kalmasın :D Biraz paralanayım şu aliexpress'teki bi-xenon ve kendinden ledli farları da alasım var :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

yavuzozkan link' Alıntı:
Temmuzda Ankara ya gelince halledeceğimiz çok şey var.

Geçen gün Mustafa'yla konuştuk. Senin araca yapılabilecek ne varsa geldiğinde yaptıracağız abi :))