5. Ankara buluşması

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 5. Ankara buluşması

cenko link' Alıntı:
Siz tavsiye ederseniz,yan ürünü photon olarak alırım.Mustafa kardeşim tek sıkıntım, karşıdan gelenlerin gözünü almasın lambalar.Gün içerisinde Emrah ile görüşürseniz,ben de akşam üzeri, eğer müsait olursanız sizi telefonla aramak isterim...

Abi göz almaz üzerindeki ampulle aynı ışık şiddetinde farkı beyaz ışık yayması. Yarın Emrahla görüşeyim bana takılan ledden temin etsin. İstediğiniz zaman arayabilirsiniz abi.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Abi göz almaz üzerindeki ampulle aynı ışık şiddetinde farkı beyaz ışık yayması. Yarın Emrahla görüşeyim bana takılan ledden temin etsin. İstediğiniz zaman arayabilirsiniz abi.

Mustafam hem gündüz farı hem de normal farları beyaz yapmak istiyorum ben... Her ikisi için de ürün tavsiyene açığım. Cep telefonundan da mesaj atabilirsin kardeşim... Hangisi iyidir, hangisi kötüdür bilemiyorum :)))

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

mucahitduran link' Alıntı:
Mustafam hem gündüz farı hem de normal farları beyaz yapmak istiyorum ben... Her ikisi için de ürün tavsiyene açığım. Cep telefonundan da mesaj atabilirsin kardeşim... Hangisi iyidir, hangisi kötüdür bilemiyorum :)))

Mücahit gündüz farı için Emrahın benim araca taktığı ledi gördün ben başarılı buldum. Ya da 15 gün beklersen Çinden aşağıdaki ürünün çiftini 8 dolara alırız. Bana takılan ürünle ışık şiddeti aynı ama ömür açısından nasıl olur bilmiyorum. Ayrıca Çindeki üründe ışık şiddeti park modunda kısılıyor, gündüz farında tam güç yanıyor. Bendeki led sürekli maksimum güçte yanıyor.

iVHIGpK.jpg

Beyaz ampul olarak Photon h7 tavsiye ederim 33 TL. Philips fiyatı yüksek iki katından fazla.

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Son cümleyi yeni gördüm :) İç aydınlatma çok güzel oldu Jlozde'ye ayrıca teşekkür ederim :) Ayna altı LED'lerin rengiyle, iç aydınlatma rengi aynı olunca millet Lamborghini'ye bakarmış gibi baktı dün Bahçeli 7. Caddede :D

kesin yaptırıyorum o zaman :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Mücahit gündüz farı için Emrahın benim araca taktığı ledi gördün ben başarılı buldum. Ya da 15 gün beklersen ևinden aşağıdaki ürünün çiftini 8 dolara alırız. Bana takılan ürünle ışık şiddeti aynı ama ömür açısından nasıl olur bilmiyorum. Ayrıca ևindeki üründe ışık şiddeti park modunda kısılıyor, gündüz farında tam güç yanıyor. Bendeki led sürekli maksimum güçte yanıyor.

iVHIGpK.jpg

Beyaz ampul olarak Photon h7 tavsiye ederim 33 TL. Philips fiyatı yüksek iki katından fazla.

Fiyatı önemli değil. Gerçekten güzel gözüksünler istiyorum :) Senin gündüzlere bayıldım mesela... Ama dediğin gibiyse 15 gün beklerim hiç sıkıntı olmaz. Fiyatı çok uygun olduğu için 2 çift sipariş verip 1 çiftini yedekte bulundurabilirim  greatt  14alkiss

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Fiyatı önemli değil. Gerçekten güzel gözüksünler istiyorum :) Senin gündüzlere bayıldım mesela... Ama dediğin gibiyse 15 gün beklerim hiç sıkıntı olmaz. Fiyatı çok uygun olduğu için 2 çift sipariş verip 1 çiftini yedekte bulundurabilirim  greatt  14alkiss

Buyur siparişi çak o zaman  :D

http://www.ebay.com/itm/2-T20-3157-Pure-White-5050-SMD-27-LED-Tail-Backup-Turn-Signal-Light-Bulb-/140864361131?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item20cc2b92ab&vxp=mtr

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün sislere philips halojen taktım. Tamamen beyaz oldu sonunda. Ama sizin gibi arkadaşlar yüzünden hep yeni bişeyler çıkıyor. ֖zendiriyorsunuz böyle.  Ayna altı eksik kalmasın bu cumartesi yaptıracam :D

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

bugra_06 link' Alıntı:
Bugün sislere philips halojen taktım. Tamamen beyaz oldu sonunda. Ama sizin gibi arkadaşlar yüzünden hep yeni bişeyler çıkıyor. ֖zendiriyorsunuz böyle.  Ayna altı eksik kalmasın bu cumartesi yaptıracam :D

Ayna altı led "Astra için yapılması gereken 10 şey " listesinin en başlarında olması gereken bir modifikasyon bence  :)