5. Ankara buluşması

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 5. Ankara buluşması

Mükemmel bir buluşma olmuş, hazırlayanların ve katılanların ellerine, ayaklarına sağlık
Fotoğraflar vs çok güzel çıkmış, sıcak bir ortam oluştuğu kesin

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

güzel buluşma olmuş. bu gün çalışmasaydım bende aranızda olmayı planlıyordum. artık birdahaki sefere .)

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güzel bir buluşmaydı, emeği geçen herkese  thnxx ayrıca 4. fotoda aramıza kamikaze gibi dalan passatı görmek güldürdü :D

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok güzel ve keyifli bir buluşmaydı. En kısa zamanda tekrarlanması dileğiyle :) Bu arada bende de fotoğraflar var bir kaç tane. e-mail ile gönderebilirim. Burdan nasıl olur bilemedim :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

dimens link' Alıntı:
güzel bir buluşmaydı, emeği geçen herkese  thnxx ayrıca 4. fotoda aramıza kamikaze gibi dalan passatı görmek güldürdü :D

O passatlı elemana çok güldüm, kendi de güldü :D arada kaldı garibim. Sağ deniyor yok, sol deniyor yok, en son kaçtı :D

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mücahit, ayna altı led arada kaynamasın. Ben de istiyorum. İnceleme fırsatı bulamadım ama yorumlarına güveniyorum. Benim iç aydınlatma rengindeyse tamamdır. Fiyat harikulade zaten :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

bugra_06 link' Alıntı:
Mücahit, ayna altı led arada kaynamasın. Ben de istiyorum. İnceleme fırsatı bulamadım ama yorumlarına güveniyorum. Benim iç aydınlatma rengindeyse tamamdır. Fiyat harikulade zaten :)

Müsait bir zamanında haber ver gidelim. Uygulama 2 saat sürüyor. 2 saat içinde bir üst sınıfa atlamış aracınla misler gibi gezmeye başlıyorsun :)

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Müsait bir zamanında haber ver gidelim. Uygulama 2 saat sürüyor. 2 saat içinde bir üst sınıfa atlamış aracınla misler gibi gezmeye başlıyorsun :)

Tamamdır. Bir haftasonu haberleşip gidelim. Premium marka haracımla bol bol kapıları açıp kapatıcam gece :D Bu arada, Led'leri eleman mı temin ediyor? Biz alıp mı gidiyoruz? Samsung led demiştin dimi?