''2011 Model''Araçlarında CD 500 Navigasyon Kullananlar

doublescan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ''2011 Model''Araçlarında CD 500 Navigasyon Kullananlar

Zafer Hocam,
bu sizdeki cd ler 2010 modellere de yükleniyormu acaba bizlerde upgrade edebilimiyiz?

opel izmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

doublescan link' Alıntı:
Zafer Hocam,
bu sizdeki cd ler 2010 modellere de yükleniyormu acaba bizlerde upgrade edebilimiyiz?

merhaba,

izmirdeyseniz gelin deneyelim. ben yüklenir diye tahmin ediyorum. nihayetinde 2010 ve 2011 model araçlarda aynı CD500 nav kullanılıyor.

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2010 ile 2011 arasında ne fark varki.bende 2011 var gene çoğu sokak,caddde yok araç boş arazide duruyo gibi yol dışında görünyor.bu cihaza cd500 değilde başka bir cd ile güncelleme yapabilrmiyiz yani illa opelde cd mi beklemek zorunda herkes

opel izmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bildiğim kadarı ile başka cd ile yükleme yapılamıyor.

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alahan1963 link' Alıntı:
Sayın DEMİRCİC,

Sizde oluyorsa bende de olmalı.Teşekkür ederim yanıt için, en azından olabildiğini gördüm, şimdi bırakmam peşini bu işin ;)

Dedim ve başardım.Merak edenler ve/veya aynı sorunla karşılaşanlar için yaşadıklarımı açıklamak isterim izninizle..Ki başkaları da aynı konuda tırmalamasın dancee

Bildiğiniz gibi telefonumu araca tanıtınca ve araç aracılığı ile görüşme yapmak için adres listesi seçeneğine gelince;

ABC
DEF gibi bir fihrist çıkıyor ekranda.İşte benim yaşadığım olumsuzluk, hangi harf grubunu seçersem seçeyim, telefonumdaki son kişi geliyordu ekrana, yani mesela "ahmet"i seçmek isteyip ilk harf grubunu işaretlediğimde (ABC), telefonumdaki son kişi olan örneğin "zehra "olsun bu şahıs, kursör direk o ismi ekrana getiriyordu.Sonra da işin yoksa tek tek listeyi çevirerek istediğin ismin üzerine gelmeye çalış.

İşte bu durumu aşmak için önce telefonumdaki yaklaşık 300 kişinin ismini ingilizce karekterine çevirdim tek tek..Sonra bu haliyle araca tekrar tanıttım.Sonuç: Koca bir sıfır.
Sonra üşenmedim  ;D, yine telefonumdaki yaklaşık 300 kişinin ismini olması gerektiği gibi yani ad-soyad hanelerine uygun hale getirdim.(önceden telefondaki isim ve soyisim yerini ayrı ayrı yazdığınızda, telefonlar soyismi öne getirip işlem yaptığından ben kolaylık olsun diye hem ismi hem soyismi sadece soyisim satırına yazmıştım.) Sonra yine araca tanıttım: Sonuç:Mükemmel 045thumbsup

Belki birgün birinin işine yarar bu yaşadığım.Kayıtlara geçsin istedim..
Saygı ve sevgilerimle..

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

arkadaslar ben de aracıma harici navigasyon taktırıyorum  ama cok fazla bir bilgim yok. cd 500 sanırım orjinal opel navi... fakat digerleri de yetkili satıcı tarafından cok tavsiye ediliyor..... bu navi sistemlerini cd500e göre tavsiye eder misiniz? eger bilgilendirirseniz sevinirim...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eğer video, film ve geri vites kamerası çok kullandığınız bir özellik değil ise tavsiye etmem
ancak geri vitese aldığımda arkayı net göreyim diyorsanız diğer dvd sistemlerini tavsiye ederim
ya da video clip vs izliyor iseniz mutlaka tavsiye ederim

ama dediğim gibi sadece müzik ve navigasyonu kullanıyorum derseniz bence cd 500 yeterlidir kesinlikle

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cyclone mu taktırıyorsunuz?

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

şimdi markaları da bilmiyorum... araç gelince seçeceğiz. sizin öneriniz?

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

trk_187 link' Alıntı:
şimdi markaları da bilmiyorum... araç gelince seçeceğiz. sizin öneriniz?

ben necvox kullanıyorum memnunum, ilk tanıtım videosunu hazırlayan hakan bey ve biçok arkadaş cyclone kullanıyor ve onlar da memnunlar. ikisini de inceleyip kararı siz verin:)