''2011 Model''Araçlarında CD 500 Navigasyon Kullananlar

--neco--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ''2011 Model''Araçlarında CD 500 Navigasyon Kullananlar

Sayın Oydelee

Navi kurulumunu hangi serviste yaptırdınız,aracı nereden aldınız yani?

--neco--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar,3-4 gündür bu konudan bahsederken tam da üstüne bugün aracı aldığım bayiden aradılar.2011 CD leri gelmiş ve yüklemek için servise beklediklerini söylediler.

Herkese duyurulur.. dancee dancee dancee

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

--neco-- link' Alıntı:
Arkadaşlar,3-4 gündür bu konudan bahsederken tam da üstüne bugün aracı aldığım bayiden aradılar.2011 CD leri gelmiş ve yüklemek için servise beklediklerini söylediler.
Sn. --Neco--,
Neticeyi bekliyoruz.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok olumlu bir gelişme neticeyi bekliyoruz

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gözünüz aydın:)

ccaaggrrii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar yüklettiğiniz servisleride yazarsanız:çünkü ben bugün de aradım hala ellerine gelmediklerini söylediler.Saygılarımla

--neco--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet arkadaşlar,öncelikle herkese iyi dilekleri için teşekkürler..

Dün itibariyle 2011 navigasyon CD sini yükletmiş bulunmaktayım..İşlemi Opel Ataköy'de yaptırdım..Yaklaşık 15 dakikada herşey bitti.

Ben bu navigasyonu çok sevdim..İlk defa navili bir araç kullanıyorum..Ataköy'den hedef olarak Nişantaşı City's i belirledim ve hem sesli olarak(sağa dön,2km devam et,kavşağı ikinci çıkşta terk et vb.) hem de harita üzerinde görsel olarak beni tam City's in önüne kadar götürdü..Ben yolu biliyordum gerçi ama özellikle İstanbul'da çok işime yarayacak gibi..Artık adres sormaya son..Ayrıca görsel olarak da çok şey katıyor araca,özellikle geceleri..

Çok fazla nokta kayıtlı gibi geldi bana..Mesela bizim site bile kayıtlı çıktı.. :) :) :)

Artık muradıma erdim,darısı diğer arkadaşların başına..

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

ccaaggrrii link' Alıntı:
arkadaşlar yüklettiğiniz servisleride yazarsanız:çünkü ben bugün de aradım hala ellerine gelmediklerini söylediler.Saygılarımla
Tanışma bölümünde kendinizi tanıtır mısınız?

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
[quote author=alahan1963 link=topic=186.msg1043#msg1043 date=1294397729]
Sn.Drwaverunner,

Ben de, eğer zamanınız olur ve unutmaz iseniz şu cd500 deki bayana nasıl Türkçe öğretebiliriz diye sormanızı rica edecektim.Her dilde konuşurken Türkçe konuşmaması olmaz diye düşünüyorum :D
Sn. Alahan1963 Abi,
Mesajınız ben servisteyken geldiğinden bu isteğinizi geç gördüm. CD500'ün Türkçe konuşmasını ben dil seçeneklerine gelince Türkçe seçince yapıyor. Dediğiniz gibi her dilde konuşuyor. Yön tariflerinde de lütfen sağa dönünüz diye gayet güzel ve kibar bir ses ile konuşuyor :)

Sizin burada kastettiğiniz bluetooth uygulması sırasında menüde seçilen dil Türkçe olmasına rağmen sesli komutları Türkçe kabul etmemesi durumu mu? Ben tam olarak sıkıntıyı anlamamış olabilirim.
[/quote]

Sn.Drwaverunner,

Bu mesajı belki 10 kere çekmişimdir size.Fakat maalesef siteye ulaştırmayı başaramadım.Zaten bu konuda şikayetim var..(Sitenin ilgili bölümünde)
CD500 Navi programında problem yok, oradaki bayan arkadaş çok güzel konuşuyor DİLİMİZİ.
Sorun; araçtaki telefon sistemini kullanırken, hani kişileri sesimizle araç belleğine kaydetmiş isek ve direksiyondaki ilgili düğmeye bastıktan sonra, mesela "AHMET" dediğimizde, ismini söylediğimiz kişi aranmaya başlanıyor ya, işte bu bölümde bir problem olduğunda, mesela araç, sesinizi algılayamadığında ya da başka komutlar verilmesi gerektiğinde konuşan ve sizi yönlendiren bayan, hep İNGİLİZCE konuşuyor.Oysa başka sitelerde ing.dışında dillerin de konuşulduğunu duymuştum.Zaten burada yapılan konuşmaların, navigasyonda olduğu gibi  Türkçe olmasını beklemek doğal değil mi? Bilmiyorum kaç kişi aracın bu özelliğini kullanıyor ama gerçekten çok işe yarar bir uygulama..

demircic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet, sesli komutla arama seçeneği kullanıldığında oradaki bayan Türkçe konuşamıyor. Didik didik etmemekle beraber bunun çözümünü de bulamadım ben. Deneyip te çözebilen olursa ne ala...