1.4 Turbo & 1.6 tercihimde yardımcı olur musunuz?

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4 Turbo & 1.6 tercihimde yardımcı olur musunuz?

OGOKTAS link' Alıntı:
"Bu OGOKTAS" diye başlayan yorumunuzda üslubunuzu beğenmediğim için yorumumu sildim, burada bu üslupla yardım bulabileceğinizi düşünmüyorum

saygısızlık olarak algılamayın, sadece rumuz olarak yazdım. kasıtlı bir durum yok.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anadolu link' Alıntı:
saygısızlık olarak algılamayın, sadece rumuz olarak yazdım. kasıtlı bir durum yok.

Hocam yalnizca rumuz yazsaniz arkadas deseniz vs sorun yok basina "bu" diye bir ifade koydugunuz icin rahatsiz oldum

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anadolu link' Alıntı:
bu OGOKTAS'ın dediği emme manifold problemini biraz araştırdım. evet ciddi sıkıntıymış zamanında. şu an ne durumda bilmiyorum. manifold'u değiştirdik diyelim, eğer yeni yazılım atılmaz ise 15km sonra tekrar sorun yaşayanlar var. çıkmacılarda bu parça 600 civarı. usta taksa 100-150 de işçilik alsa ciddi masraf. diğer tarafta lpg için bir süre sonra subap problemi de oluşacak. keşke bu manifold olayı olmasaydı.
Arkadasim tanimadiginiz bi kişiye bu diye hitap etmeniz bencede hoş degil. Lutfen saygi cercevesini aşmayalim.

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bence arkadas 'bu' derken arkadasimizdan degil, manifold probleminden bahsediyor. Yanlış anlaşılmış gibi geldi bana ;)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
şirket aracı olarak insignia 1.6t kullanıyorum. İnsignia astradan bariz şekilde sert bir araba, insigniadan sonra astra pamuk gibi geliyor diyebilirim. Ses konusunda benim kullandığım insignia, astradan daha çok ses yapıyor kesinlikle( yol ve çıtırtı sesi olarak). Tabi bunda insignianın 265.000 km olmasınında etkisi olabilir  :D
Ama insignia astradan çok daha sert bir araba orası kesin.

Makyalı Insginia çok daha yumuşak ve sessiz diyordu test eden arkadaşlar, demek eski Insignia Astra kadar konforlu değildi, Opel in bu tuhaf yanlıştan dönmesi iyi olmuş  :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence de arkadaş "bu OGOKTAS ın dediği manifolt" yazarken esas kastı "OGOKTAS ın dediği bu manifolt...." idi, dikkat ederseniz OGOKTAS dan sonra ' işareti ile kesme yapmış, saygısızlık edecek adam davranışı değil  8)

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Makyalı Insginia çok daha yumuşak ve sessiz diyordu test eden arkadaşlar, demek eski Insignia Astra kadar konforlu değildi, Opel in bu tuhaf yanlıştan dönmesi iyi olmuş  :)
Aynı yorumu bende duydum, makyajsız insignia gerçekten sert bir araç, makyajla birlikte daha konforlu olmuş anlaşılan greatt

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
Aynı yorumu bende duydum, makyajsız insignia gerçekten sert bir araç, makyajla birlikte daha konforlu olmuş anlaşılan greatt

Hayret yahu, o kadar sert demek ve kimileri de kamyon tekeri gibi jant alıyor eski kasaya, zevk işte.

Ben yeni Insignia yı test ederken Cosmo da 18" jant olmasına açıkcası üzülmüştüm ancak testte süpriz biçimde benim Astra dan daha konforlu gelmişti Astra dan daha sert olsa asla almazdım.

D sınıfı dediğin az geniş ve rahat olmalı bence, makyajlı Insignia sonradan test ettiğim 16" 320ed den daha sessiz ve rahat, 18" li AMG paketli yeni C serisine çok yakın bir darbe emişi var.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Hayret yahu, o kadar sert demek ve kimileri de kamyon tekeri gibi jant alıyor eski kasaya, zevk işte.

Ben yeni Insignia yı test ederken Cosmo da 18" jant olmasına açıkcası üzülmüştüm ancak testte süpriz biçimde benim Astra dan daha konforlu gelmişti Astra dan daha sert olsa asla almazdım.

D sınıfı dediğin az geniş ve rahat olmalı bence, makyajlı Insignia sonradan test ettiğim 16" 320ed den daha sessiz ve rahat, 18" li AMG paketli yeni C serisine çok yakın bir darbe emişi var.
Togi yeni favorim volvo V40.
Bugun detayli inceledim araci cok hosuma gitti.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şunuda belirteyim benim kullandığım araçta 18 jant var, belki 17 olanlar bu kadar sert değildir.