1.3 CDTI Astra H 90 Hp Chiptuning..

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, sen de chip liler kervanına katılacaksın demek :) Arabana yeniden aşık olman an meselesi :)
Şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileği ile

sedataydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
viper viper aracın beyniyle oynanan bir yazılıma nasıl bu kadar destek vererek konuşuyorsunuz anlamıyorum beyinde oynanan yazılımın aracın beynini etkilemeyeceğine ve aracın motorun meydana getirdiği değişikliği aynı şekilde box da sağlıyor ben box iyi diye savunmuyorum ama bir yazılıma 500 lira da vermem zaten bu araca bu kadar harcayacağıma üstüne ekler focus alırdım motor istiyorsam üstelik o yazılımın da boxdan farklı olduğuna kimse beni inandıramaz box alırkende biliyordum normal 1.6 110 hp araç kadar perf alamayacağımı ama aldık işte benim asıl amacım rampalı yollarda rezil etmesiydi aracın erzurumdayım ben dedemana yukarı kaç kere birinci vitese düştüm araçta dört kişi bagaj boş yok olan motoru adam etmeye çalışıyoruz:D

sedataydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bülent abi sen ne kadar harcıyorsun şimdi bugün bu araca biz opelciler bu araçları çok seviyoruzki tonla para harcayıp motor yükseltiyoruz çünkü bizim bu araçlardan başka araçta bu sorunlar yok 1.3 multijet doblo bile 5 vites olduğu için bizim araçlardan kat kat rahat kalkıyor ve ara vitesler kat kat rahat ben pişman oldum ama iş işten geçti artık 2004 vectramız vardı ona aldanarak opel kalitesi diyerek aldım aracı ama fos çıktı

sedataydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D 4 sene vectraya bindim tık ses gelmedi ama 6 aylık astranın koltugundan mı dersin debriyajından mı dersin tavan döşemesinden mi dersin ses gelmeyen arabada bi benim sesim çıkmıyordur herhalde:D

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sedat
kaça yaptırdığım önemli değil bundan randıman verim almak önemli.
fiyat söyleyemem kusura bakma
sende hem captiva hemde q7 var astra ne ayak anlamadım

sedataydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalınayak :) captiva abimin astra benim q7yi daha yeni aldık inşallah 15inde getirecez bakalım. Ama aynı evdeyiz yani ayrı ayrı değiliz aynı evin arabaları

sedataydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astrayı ayak işlerine binmek için aldık tasarruflu olduğu için ama bilsem böyle öküz arabası gibi gidiyor biraz daha büyük motor bişey alırdım şimdi boxi onun için aldım bir süre idare etsin ileride nasip olursa değişiriz yoksa kalır öylece. ha astrayı da seviyorum ama yapacam bi kaç bişe

sedataydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Box chipe hiç inanmıyorum üstelik bir yazılım yapıyor adamlar 500 lira istiyor ayıptır ya yazılım altı üstü parça bile kullanmıyor ben vermem şahsen o kadar üst üste haracayana kadar gider arabayı sıfırlarım her sene:D