1.3 CDTI Astra H 90 Hp Chiptuning..

sedataydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla biz demiyoruz mehmet bey satanlar öyle diyor

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çamur atmak istemem ama satanlar der tabii. En iyi test güvenilir bir dyno ya çıkmak. 115 HP sadec box ile alınması güç bir değer bence.

sedataydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya abi zaten bencede o kadarlık bi güç yok satan adamlar dynoya çıksın en az 115 bilmem ne geçen yeni box markası buldum 300 euro oda minimum %30 güç artışı %36 tork mork uydurmuş en iyisi güçlü araba alacaksın astrayı ben vectramız vardı ondan dolayı aldım ama ne eski opel kalitesi var araçlarda nede motorlarında ataklık 6 aylık araba koltuktan ses geliyor debriyajdan ses geliyor

korzobom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
box pekı performansı bır derece artıroyor da yakıt tuketımı ne oluyor.1.3 dizel ıle box dan önce kaç km gıdılıyordu box dan sonra kaç km gıdılıyordu?

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de box yok. Direkt olarak perf yüklü yazılım var, chip tuning yani. Eskiden yavaş az yaksın die kasarak şehir içi 750km görürdüm şimdi Maşallah yeri geldiğinde acımadan basıyorum 800-850km civarı gidiyor.

sedataydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende box var onla şehirler arası kasıyorum araba 120den aşağı hiç düşmeden çoğu kez 190 200 arası basıyorum 16 kuruş yakıyor km de kasmadan kullansam 14 kuruş felan yakar sanırım

efekadefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de box yok. Direkt olarak perf yüklü yazılım var, chip tuning yani. Eskiden yavaş az yaksın die kasarak şehir içi 750km görürdüm şimdi Maşallah yeri geldiğinde acımadan basıyorum 800-850km civarı gidiyor.
100 km falan oynuyorsa iyi. bende durkalk trafikte 700 km gidiyorum. tabi bir de sende chiptuning var:)