Yol Bilgisayarı..

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bundan 2.5 sene öncesine kadar bir vectra b aracım vardı aracım çok sorunluydu her ay masraf yapıyordum en son mecbur kalıp aracı sattım o kadar çok sorun çıkartmasına ve beni o kadar yormasına rağmen yine de vectra b den vazgeçemedim bu arabada beni çeken bişeyler var :D neyse konuya geliyim arkadaşlar aldığım araçtan şuan çok memnunum şimdilik Allah'a şükür bir sıkıntım yok ama önceki vectram daki yol bilgisayarında anlık harcama miktarı kronometre dış hava sıcaklığı gibi özellikler mevcuttu şimdi ki aracım 1.6 16v 2000 model bu aracımdaki yol bilgisayarında sadece tarih ve saat gözüküyor acaba bu modeller böyle mi yoksa bilmediğim bişeymi var yorumlarınızı ve cevaplarını bekliyorum şimdiden zaman ayırdığınız için teşekkürler

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
tid ekranlı aldığınız. Sonradan mid ekran takabilirsiniz. Forumu araştırırsanız, kablolama yöntemini görebilirsiniz. Size ekran, kol ve soket lazım

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Peki ben ekran,kol ve soketi nerden temin edebilirim şuan da Midyattayım da burda pek fazla imkan yok

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Peki ben ekran,kol ve soketi nerden temin edebilirim şuan da Midyattayım da burda pek fazla imkan yok

Mardindeki çıkmacıları bilemem ama
Ekran ve soketi çıkma almak zorundasınız. Forumda eskiden satılırdı, artık onu yapan da yok. [MENTION=255]MOKIA[/MENTION] kullanıcısına özel mesaj atarsanız elinde kaldıysa yardımcı olur. Yoksa çıkmacılar işiniz.

Kolu da yan sanayiisi vardı eskiden, hala da vardır, bozulan bir parça olduğundan.

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Peki sağolasın zaman ayırdığın için bilgilendirdiğin için

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yol bilgisayarı işi :) vaay kaç sene oldu yapalı. size ekran kol ve soket lazım. yaklaşık 250 ile 500 tl arası malzeme tutar. ama işçilik sıkıntı biraz eğer anlamıyorsanız hiç bulaşmayın. yok elimden gelir diyorsanız kolay gelsin.

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Elimden gelir ethem abi :) ekranın takılışı için forumda baktımda resimler gözükmüyo şuanda yapabileceğin bişey varmı abi

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
resimleri yollarım problem değil.

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler abi :)