rölantide aşırı titreme

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence iki ihtimal var,Ya iticilerde sorun var yada manifoltda kaçak çatlak vs var normal değil.Su atması meselesine gelince o da normal değil,ya çok dolduruyorsunuz yada hararet yüksek çalışıyor,burda açıklama olmadığından kesin birşey diyemeyeceğim

Merhaba Selim abi benimde rolantide ufak bi titreme var önemsemedim ama bu titreme katalizörü kontrol ettirdikten sonra oldu yazdığınızı okuyunca jeton düştü. Adam arabanın altında birşeyler yaptı gaz ver dedi araba tüm sanayiyi inletti sorun yok dedi sonra rolantide titreme başladı. Tekrar ustaya gitsem rolantide titreme var desem düzeltebilir mi? Teşekkür ederim

ahopelah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için teşekkür ederim ustalarım.suyu fazla doldurmuyorum,hararette normal seviyesinde ama manifolta baktırayım ben.o2 sensörü temizlendi ama demek ki işe yaramamış.o sensörüde değiştireyim.sonuç nasıl olacak paylaşırım burada.galiba yazdıklarınızdan başka ihtimalde yok.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Selim abi benimde rolantide ufak bi titreme var önemsemedim ama bu titreme katalizörü kontrol ettirdikten sonra oldu yazdığınızı okuyunca jeton düştü. Adam arabanın altında birşeyler yaptı gaz ver dedi araba tüm sanayiyi inletti sorun yok dedi sonra rolantide titreme başladı. Tekrar ustaya gitsem rolantide titreme var desem düzeltebilir mi? Teşekkür ederim
Ne diye bağırttırdı anlamadım hafif gaza yüklenme değilde motor çatlatma derdine mi giridi ustan?
rolantide oynama varsa mutlaka öncelikle boğaz temizliği rolanti hatta yanlış hava alıp almadığına bakacaksınız.hortum manfiolt hatta kelebek contaları dahil

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O2 sensorunu iyi takamamis veya bozmuş ustan

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne diye bağırttırdı anlamadım hafif gaza yüklenme değilde motor çatlatma derdine mi giridi ustan?
rolantide oynama varsa mutlaka öncelikle boğaz temizliği rolanti hatta yanlış hava alıp almadığına bakacaksınız.hortum manfiolt hatta kelebek contaları dahil

Çok teşekkür ederim Selim abi rolantide hafif oynama var da titreme yeni başladı bağırtmaktan kastım araba çok gürültü çıkarttı 2500 devir civarına çıktı. Şu tamirciye bidaha gitme zamanım gelmiş

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 07:33 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 07:32 ----------

O2 sensorunu iyi takamamis veya bozmuş ustan

Teşekkür ederim Mert abi sorun demek ki katalizörden şu egzozcuya bi daha gideyim