Yine siyah, ama bu sefer Opel değil.. :-]

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok guzelmiş. otomatik vıteste bahsettıgınız guc kaybı reel de ne kadar hıssedılıyor acaba. duz vıtes de alabılırım o halde. ama otomatik vites gunde ıstanbul ıcınde kilometre bazında 3 haneli rakamları bulan biri için eziyet olabilir. aslında ikiside uygundur şu anda düz vites kullanıyorum. düz de olabilir nasılsa evin diğer aracı honda otomatik vites. siz ne tavsıye edersınız. 0-100 hızlanmalarını bulamadım. honda nın duz ve otomatiği arasında bır fark yok. eger uçurumlar varsa tabıkı almak ıstemem.

Legacy'de manuel seçeneği olduğunu sanmıyorum. Otomatik için veriler aşağıdaki linkte.

http://www.arabam.com/TestDetay.aspx?id=316&baslik=Legacy 2.0 AWD-Ocak 2004

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet, 2006'da 163Hp'lik motora geçmiş, onlar da 2.0R olarak adlandırılmaya başlamış. 0-100'ü 9.2sn.

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah abicim yine orjinal ve güzel bi seçimde bulunmuşsun, Allah kaza bela vermesin güle güle kullan....

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah kazasız belasız başkanım nasıl performansı bertone yi aratırmı ondan dahamı iyi??

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erman, hayırlı olsun çok güzel bir seçim yapmışsın.
Briaz da keyif sür.
Kazasız belasız.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah abicim yine orjinal ve güzel bi seçimde bulunmuşsun, Allah kaza bela vermesin güle güle kullan....

Eyvallah Alper, cümlemize.

hayırlı olsun güle güle kullanın

Teşekkürler.

maşallah kazasız belasız başkanım nasıl performansı bertone yi aratırmı ondan dahamı iyi??

Teşekkürler Berat. Performansı elbette ki Bertone kadar değil, ortada turbo faktörü var ama ara hızlanmaları falan hiç fena değil. Kalkış hiç sarmadığı için süper, son hız Bertone'ye göre düşük ama red line 7.500'de başladığı için gönlümce devir çevirebiliyorum. :)