Yine siyah, ama bu sefer Opel değil.. :-]

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle teşekkürler ve sırayla cevap yazayım; köpek Ağustos'ta sizlere ömür o yüzden ona yaramadı. Kaput altını koyayım da boxer motordan hiç bişey anlamadım valla, ben ona bakıyorum o bana bakıyor. :) Araba çuflamıyor, çuflamasın da zaten buharlı tren mi bu. :D Özellikle atmosferik aldım bu sefer, kurcalamayacağıma söz verdim çünkü hanıma. Turbo olsa dayanamazdım, zaten turbosu da yok galiba sportwagonun. Maşallah ama adamlar 9.000 koymuş devir saatine, redline 7.500 de başlıyor, atmosferik de tam atmosferik yani. :D

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla tebrikler güzel bir geçiş yaptınız abi. ben işin açığı saab bekliyodum ama subaru bana daha yakın bir araç olduğundan daha güzel oldu. kar yağdığı zaman subaru farkını yaşarsın zaten ve büyük bi ölçüde uzun süre tutkun olarak kalır.

Kadir, orada basının kamu oyunu yanlış yönlendirmesinden dolayı bir yanlış anlama oldu, işin aslı ben de Saab bekliyordum... :D Saab alsam Aero alacaktım, istediğim kriterlerde bulamadım, iyi düşününce zaten bu çok daha mantıklı geldi. Bundan sonraki hedefim prodrive paket bir Forester turbo, ama daha var zamanı.

gakko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız/belasız/güzel günlerde, güle güle kulllanın inşallah... son olarak da bir "maşallah" :)

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadir, orada basının kamu oyunu yanlış yönlendirmesinden dolayı bir yanlış anlama oldu, işin aslı ben de Saab bekliyordum... :D Saab alsam Aero alacaktım, istediğim kriterlerde bulamadım, iyi düşününce zaten bu çok daha mantıklı geldi. Bundan sonraki hedefim prodrive paket bir Forester turbo, ama daha var zamanı.
yani abi saab lafları bi geçmişti. evet bu saabdan daha kolay bir araç. hmmmm prodrive paketli forester turboda, hani laf vardır ya " dadından yinmez" :D die aynen öyle olur. hayırlısı abi.

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erman abi güle güle gez çuflamadan o zaman.. :D

yani abi saab lafları bi geçmişti. evet bu saabdan daha kolay bir araç. hmmmm prodrive paketli forester turboda, hani laf vardır ya " dadından yinmez" :D die aynen öyle olur. hayırlısı abi.

Sende avatarına brabus koymuşsun, imzanda impreza var doğan L ye biniyosun ayıp değil mi ? Doğan çufluyor mu ? Çufluyorsa dadından yinmez... :D

ttoros

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günlerede olsun başkanım maşallah hem agrasif hem aile arabası iyi secim

BHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanka hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binersin inşalla;)