Yine siyah, ama bu sefer Opel değil.. :-]

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullan Erman,hayırlı olsun..

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah çok güzelmiş özellikle sw araçlara ciddi sevgim var :) :) ayrıca fren kaliperleri kırmızı çok güzel durmş :)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu karlarda nasıl abı keyıflı mı =) bende legacy dusunuyorum corsa dan sonra. ne dersın

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ALLAH kaza bela vermesin...Asil renk + kalite......Hayırlı olsun erman bey...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu karlarda nasıl abı keyıflı mı =) bende legacy dusunuyorum corsa dan sonra. ne dersın

Yok valla yaa, Ataşehir'i bi görmen lazım, araba kara gömülü durumda. Değil 4x4, 8x8 olsa yine kurtarmaz. :)

Param olsa Legacy Outback veya Forester alırdım, Legacy son derece donanımlı ve klas bir araba. Subaru'ların genel bir özelliği var, 2. el fiyatları kalitesine oranla çok makul. Zaten benim gibi ucundan da olsa Subaru kullanan mutlaka bir üst modeline geçer, ben bu kadarını beklemiyordum açıkçası, son derece keyifli bir araba.

hayırlı olsun kazaszı belasaız

Teşekkürler Mustafa.

ALLAH kaza bela vermesin...Asil renk + kalite......Hayırlı olsun erman bey...

Teşekkürler Ünal Bey.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım sızınkı 2.0 135 bg lik olan motor. kar lastiği ile verim alabilirdiniz aslında. bende subaru sempatisi uzun zamandır vardı zaten. legacy ozellikle fiyat/performans açısından çok iyi. 2.0 165 bg diye biliyorum. lpg ile uyumlu ise çok keyifli olabilir ama subarunun internet sıtesıne ulaşamıyorum teknık verılerı gorebılmek ıcın

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım sızınkı 2.0 135 bg lik olan motor. kar lastiği ile verim alabilirdiniz aslında. bende subaru sempatisi uzun zamandır vardı zaten. legacy ozellikle fiyat/performans açısından çok iyi. 2.0 165 bg diye biliyorum. lpg ile uyumlu ise çok keyifli olabilir ama subarunun internet sıtesıne ulaşamıyorum teknık verılerı gorebılmek ıcın

Yok benimki 160Hp'lik model, zaten 2.0R'ların hepsi 160Hp. Otomatik viteslerde baya güç kaybı yaşanıyor, o yüzden manuelini baya aradım ama buldum sonunda. Aracın eski sahibi de Subaru Yerka Genel Müdürü'nün arkadaşıymış, 175Hp'ye çıkaran yazılım attırdım diyor.

Kar lastiği ile her arabada ciddi fark oluyor, benimkinde yola yapışmış gibi olur herhalde ama benim derdim başka, arabayı gömülü olduğu kardan çıkartasım gelmiyor. :)

Teknik veriler ile ilgili bilgi alabileceğin, soru sorabileceğin bir site gönderiyorum pm ile.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok guzelmiş. otomatik vıteste bahsettıgınız guc kaybı reel de ne kadar hıssedılıyor acaba. duz vıtes de alabılırım o halde. ama otomatik vites gunde ıstanbul ıcınde kilometre bazında 3 haneli rakamları bulan biri için eziyet olabilir. aslında ikiside uygundur şu anda düz vites kullanıyorum. düz de olabilir nasılsa evin diğer aracı honda otomatik vites. siz ne tavsıye edersınız. 0-100 hızlanmalarını bulamadım. honda nın duz ve otomatiği arasında bır fark yok. eger uçurumlar varsa tabıkı almak ıstemem.