Yeni Astra mı?,Yeni Cruze mu? Yoksa Bravo mu?

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bravo süper bi araç 1.6 multijet 125 hp 300 nm tork o serinin torku en yüksek aracı birde beyaz olup panoramik cam tavan olursa tadından yenmez ;)

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla yeni astrayı kullandım sürüş keyfinin mükemmel oldugunu söyleyebilirim..
araç alırken bana kalırsa fiyata göre uygunlukta tabiki önemli fakat o aracın ileri ki zamanlarda size çıkartacağı masraflarıda göz önünde bulundurmak gerekir mesela bu konudan bu seçenekler arasında astra 1 numara fakat astranın tek kötü yanı insigniadan itibareen devrin biraz yüksek kullanılması durumunda baya bi fazla yakıyor olması.. :(
bravo ya gelecek olursan dışardan yok böle bi araba dedirtir ama içi ve dışında kaliteden ödün vermişler..performans olarak astra kadar olmasada idare eder..
cruzu kullanmadıgım için yorum yapmak yanlış olur ama ağır bi araç gibi duruyor ;)

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bravo süper bi araç 1.6 multijet 125 hp 300 nm tork o serinin torku en yüksek aracı birde beyaz olup panoramik cam tavan olursa tadından yenmez ;)

walla geçenlerde amasya fiyat bayi sorumlusuyla konusuyordum altında bravonun full+full ü var ve 57.ooo TL fiyat diyor bence fiyata verilecek o paraya arabasız gezerim daha iyi :) yada çok daha ii bir araç alınabilir

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu seçenekler içinde en güzeli fiat bravo eğerki 1.6 multi jetlisini alıcaksanız heleki DUALOGIC alıcaksanız şahane bir seçim fiat DUALOGIC şanzımanında iddalı dediklerine göre manuel şanzımandan az yakıyormuş 1.6 multi jet motoruda yabancı forumlarda övüp övüp bitiremiyorlar..

ayrıca 57 bin tl gibi bir fiyatı yok fiatın sitesine girin en full ü 47 bin tl kampanyalı fiat 43 bin tl..

bu arada tofaş diyen arkadaşlarda tofaş olayı bitti artık türkyiede fiat group var türkyiede sadece montaj var.. yani ha italyada montajlanmış ha türkyiede aynı makina aynı parça..

montana_1366

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cruze desen daewoo, bravo desen şuan için 2000 model bir bravo ile 2000 model astrayı fiyat olarak karşılaştırırsanız bir on sene sonra başınıza gelecek mechul üç arasında üçe beşe bakmaz astra derdim genede tercih sizin

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cruze desen daewoo, bravo desen şuan için 2000 model bir bravo ile 2000 model astrayı fiyat olarak karşılaştırırsanız bir on sene sonra başınıza gelecek mechul üç arasında üçe beşe bakmaz astra derdim genede tercih sizin

şu anki bravo ile o zamanki bravo ne şekil ne amaç ne motor olarak bir.. o zamanki bravo lar tek kapı 1.6 ve 2.0 motorlarda ithal edilen spor amaçlı araçlardı donanımı zayıfdı 1.6 ları ucuzdu ama performans yokdu 2.0 ları iyiydi ama çok yakıyordu bu yüzdende genelde tercih edilmiyordu.. o zamanki astraların 4 kapısıda vardı tek kapısıda vardı 1.4 düde vardı dizelide vardı bravonun o zamanlar tutmamasının sebebi buydu bu günkü bravoların 5 kapısıda var tek kapısıda var dizelide var benzinliside var o yüzden kıyaslamak bence doğru olmaz ismi ne kadar aynı olsada artık amacı aynı değil..

montana_1366

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu anki bravo ile o zamanki bravo ne şekil ne amaç ne motor olarak bir.. o zamanki bravo lar tek kapı 1.6 ve 2.0 motorlarda ithal edilen spor amaçlı araçlardı donanımı zayıfdı 1.6 ları ucuzdu ama performans yokdu 2.0 ları iyiydi ama çok yakıyordu bu yüzdende genelde tercih edilmiyordu.. o zamanki astraların 4 kapısıda vardı tek kapısıda vardı 1.4 düde vardı dizelide vardı bravonun o zamanlar tutmamasının sebebi buydu bu günkü bravoların 5 kapısıda var tek kapısıda var dizelide var benzinliside var o yüzden kıyaslamak bence doğru olmaz ismi ne kadar aynı olsada artık amacı aynı değil..

işte benim dediğimde ona cıkıyor zaten bu seneki bravo ile on sene sonra ki bravoda ne motor ne amaç olarak bir olur kapı olarakta bravalar 4 kapıydı gene tutmadı gene tutmadı marea hlx desen donanım zayıf dediğiniz araç elektrikli koltuk sanruf full araç gene aynı sonuçta fiat bir ederi var piyasası cabuk düşer benim kanaatimce tabiki fikir kullanacak kişinin sonuçta sıfır araba uzun süre binlecektir opelin piyasası belli bravo kadar düşmeyeceğine eminim

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki ama 1.6 multi jet motorda çok iyi bir motor ingiliz forumlarında adamlar yere göğe sığdıramıyorlar.. fiyatıda çok uygun dual logic olanı bile 47 bin akranlarına bakarsanız o fiyata yok zaten opelde astrada öyle bir motorda yok..