Yeni 1.6 dizel meriva.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni 1.6 dizel meriva.

Dizele hep olumsuz bakan bırı olarak bu motorlar cıksın fiyat ucmassa ılk ısım 1.6 dizel yenı astra almak olacak degerler guzel guzukuyor ama uzerıne 1 er lıtre eklemek lazım

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Dizele hep olumsuz bakan bırı olarak bu motorlar cıksın fiyat ucmassa ılk ısım 1.6 dizel yenı astra almak olacak degerler guzel guzukuyor ama uzerıne 1 er lıtre eklemek lazım

Evet benzinlinin yumuşaklığı ve kullanım rahatlığından hala en iyisi ama yeni nesil dizellerde çok gelişti, misal diğer aracım Stepway deki yeni nesil Renault dizel motoru Astra nın turbo benzinli motoru kadar hızlı gaz tepkilerine sahip, kasa da 1080kg olunca bazı anlarda Astra dan bile keyifli bir hızlanma sunuyor üstelik ş.içinde bile 4.5 litre mazotla yetinerek.

Opel in yeni 1.6 sı için çok iyi şeyler okudum, geldiğinde test etmek isterim açıkçası.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dizellere karşı benim de önyargım var ama inşallah bu motor kırabilir.benzinin konforu bir başka çünkü..

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

eğer 2015 kasımına kadar insignia ya otomatik vitesli olarak gelirse alacağım bir motor.

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Meriva için hayırlı olsun.

Astra konusunda ise şöyle diyim.

Baharda gelir heralde.Bi gelsin görelim deneyelim kullanalım.Biraz satılsın.Kronik hataları varsa giderilsin.Ondan sonra alırız inşallah.Ama 70 liradan aşağı bir fiyat beklemeyin derim.En boş donanım için söyledim.Malum ÖTV KDV fırladı.Euro da öyle...

oceans34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hrnaltinsoy link' Alıntı:

Baharda gelir heralde.Bi gelsin görelim deneyelim kullanalım.Biraz satılsın.Kronik hataları varsa giderilsin.Ondan sonra alırız inşallah.Ama 70 liradan aşağı bir fiyat beklemeyin derim.En boş donanım için söyledim.Malum ÖTV KDV fırladı.Euro da öyle...

ben 75 bin tl den başlar diyorum

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hrnaltinsoy link' Alıntı:

Beklentiler bu yönde ama Opel Edremit servis müdürüne göre Meriva beklenen satışa ulaşamadığından firma çok istenen 1.6 dizel motorlu modelini kardan zarar mantığıyla uygun bir rakama satmanın planlarını yapıyormuş.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dizel araca karşı birisi olarak(son 10 yıl benzinli ve aynı aracı kullandım ve atmosferikti) dizel astra aldım.  Ve şunu söylemek isterim şehir içinde biraz zorlanıyorum kullanırken fakat uzun yolda özellikle 100 üzeri benzinliden daha rahat ilerliyor. Ve daha sessiz ilerliyor.  ֖n yargısı olan arkaşlara duyurulur.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
Hakan iki yana açılan kapılardan bahsediyorsan çok işlevseller heleki çocuk sahibi insanlar için çocukların inip binmesi çok daha rahat oluyor.

yok abi o açıdan demedim kale olarak kullanmaları bana çok saçma geldi :)

arabada kılcal çiziğe bile bakan bizler aracı nasıl kale olarak kullanırız :)