Yaz lastiği önerisi

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Continentali hakkında fikrim yok ama michelin energy de yumuşak bir lastiktir Mehmet hocam.

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Şuan piyasanin en iyi lastik gerek sessizlik ve etiket verileri olarak Goodyear EfficientGrip Performance dir.
Lakin memleket yollarina bu lastik fazla dayanıklı olmuyor daha fazla yıpraiyor yumuşak hamurlu olduğu için.O yüzden ya michlen energ veya conti5 alabilirsin bunlar sert lastiktir

Bir çift eskittim bu lastiklerden. Çok memnunum. yağmurlu havada, sıcak havada her türlü yol tutuşu mükemmel. lastik sesi nedir bilmiyorum... bu yaz yine alacağım kış lastiklerini söktüğümde...

Vectra ES

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben genelde vectralarda mıchelın görüyorum.vardır bir bildikleri :)

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir çift eskittim bu lastiklerden. Çok memnunum. yağmurlu havada, sıcak havada her türlü yol tutuşu mükemmel. lastik sesi nedir bilmiyorum... bu yaz yine alacağım kış lastiklerini söktüğümde...

Vallahi daha kullanmak nasip olmadı ama iyi olduğu aşikar. Siz kaç km de veya yilda değiştiriniz? Epy dayandii mi

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Vallahi daha kullanmak nasip olmadı ama iyi olduğu aşikar. Siz kaç km de veya yilda değiştiriniz? Epy dayandii mi

3 yıl bitti sayılır ortalama 70bin km kullandım, yarısı duruyor daha. daha önce bir çift almıştım 4 lastiğinde aynı olması adına. çünkü arabayı aldığımda önlerle arkalar farklıydı. şimdi önlerdeki goodyearları arkaya takıp önlere yeniden alıcam.

ewren2481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bence ondeki lastiklerin aynisindan al 4 lastik takim olsun yon farki olmaz desen farki olmaz ben herzaman 4 lastigin ayni anda degismesinden yanayim goodyear meclhelin continental brigeston bu nlara denilecek laf yok paralarini hakediyolar biraz uygun diyosan pirelli lassa hankook dunlop petlas olur dahada uygun ariyosan nexen veya markalarin yan sanayisi var onlari al

GEREMY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çin markaları hariç diğer markaların ismi bilinmeyen modelleri uluslar arası testlerde bilinen markaları fren mesafesi yol tutuş gibi testlerden daha iyi sonuçla geçmişti.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Petlas daha önceleri kaliteli lastikler yapıyordu ama son bir kaç yıl için de kalitesi düştü bana göre misal 100 tl petlasa verene kadar 150 godyer veririm.