xenon

mte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: xenon

merhabalar xenonların arıza ışığı yakacağını düşünmüyorum.astrayada iyi gider bence taktır

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çağlar 52 link' Alıntı:
Bende afl yok ben merceksız xenon taktım...

Sn çağlar, Ne marka xenon kit kullandınız? Sadece kısalaramı kullandınız yoksa + sislerdede varmı? Nekadara maliyet oldu bizi aydınlatabilirmisiniz.

çağlar 52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

230 tl  ye taktırdım(tam aklımda kalmadı aşşağı yukarı fiyat).montaj süresi 45 dk sürdü sag taraf takılırken hava filtresi söküldü.cylcone marka taktırdım 6 aydır kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım.arıza ışıgı yakmıyo.8000k taktırdım.

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çağlar 52 link' Alıntı:
230 tl  ye taktırdım(tam aklımda kalmadı aşşağı yukarı fiyat).montaj süresi 45 dk sürdü sag taraf takılırken hava filtresi söküldü.cylcone marka taktırdım 6 aydır kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım.arıza ışıgı yakmıyo.8000k taktırdım.

Gündüz farlarınada herhangi bir işlem uyguladınızmı? Beyaz ampul yada led ampul gibi? Fiyat güzel bende sorduğumda 350 TL gibi bir fiyat söylemişlerdi. cylcone 'un tam modelini hatırlıyormusunuz acaba?

çağlar 52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Parkları değiştirmedim mercedes hesabı sarı park sarı sis daha esnetik geldi,ikisi uyum içinde, tam hatırlamıyorum hangı model oldugu ama ögrenir bilgi veririm.