xenon

ToLGa1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: xenon

her yerde her marka araca takılmıyor kı sahın gıbı olcagını sanmyrm astrann  :)

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn. Tolga illaki taktırcam derseniz size su ilan yardımcı olabilir :)..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-mtec-gold-serisi-opel-astra-j-xenon-far-kiti/pasif-ilan/#classifiedTitle

Yalnız bu gordugunuz ilandaki xenon mtec gold serisi olup d1 type tır sanırım artık piyasada d1 type kalmadı  kalmadı derken üretilmiyor..Onun yerine bu xenonu üretiyolar ikiside aynı isimleri deişik " MTEC CAN BUS H7 6000K GE XENON SETİ"  bu yeni üretim sadece..

P.S: Aracanızın ampullerı h7 ise bu gönderdiklerim uyumludur.. Xenon takarken mutlaka arac ampul tipini ögrenin.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu xenon lar muayenede hafif kusurlu diye mi geçiyor, aracın kendi orjinal xenonları bile olsa ?

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracın kendi orijinal xenonları, kusursuz olarak geçiyor ama sonradan takılanlar hafif  kusurlu diye geçiyor

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
aracın kendi orijinal xenonları, kusursuz olarak geçiyor ama sonradan takılanlar hafif  kusurlu diye geçiyor

AFL taktırmayıp, sadece xenon taktırsak, fakat ilk aracı alırken? o da sonradan takılmış sayılıyor yanılmıyorsam?

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

ee yani :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ne biliym, hani aracı daha yeni alıyoruz belki fabrika çıkışı sayarlar dedim  general_hoho AFL pek gerekli değil bana, benm güzergahta heryer ışıl ışıl :) ama xenon olsa fena olmazdı

ToLGa1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

en onemlı ölçüt orjınal xenon olan araclarda far yıkama var :) bundan dolayı da dırek goze carpıyor

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Ben düz ampül taktım ve mutluyum. Şuana kadr bir tepki almadım. Arkadaşlarımlada denedik onlar araçlarıyla önden gitti ben arkdan sıkıntı olmadığını gayet güzel durduğunu söylediler.Tabi tercih meselesi benim taktıklarım xenona en yakın renk tonuna sahip olan ampüldü.

yasar53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracına ilandaki Mtec zenon kitini takan varmıdır ? Ben cosmo arac alacagım ,farlara + sislere 8000k xenon takmak istiyorum acaba sıkıntı cıkarır mı ?