xenon

ToLGa1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar sonradan xenon taktırmak ıstıyorum araca

arıza ısıgı yakma durumu varmıdır ? Onerdıgınız mark var mı

Teşekkurler

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş
Ynt: xenon

Servisler genelde philips takar ve önerir.Ozellıkle aracınıza uyumlu balast secmenızı tavsıye ederım.Son model xenon kitler arıza ışığı vermıyor

Philips Photon xenon 8000K yada 6000K

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar Sn.Tolga arıza ısıgı yanarmı demıssınız araca sonradan xenon taktırmak arac beyınlerı vs xenon markaları ılgılı kimisi yakar kimisi yakmaz.. Ben xenonla ilgili bir kac bişi paylastım ısınıze yararmı bilmem burayı okuyunuz lutfen "http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=474.0" araca merceksız xenon takıcaksınız lütfen bu fikrinizden vazgecin.. İnanın yolda sizi ve karsıdan gelen suruculerı yolda cok magdur bırakıyor saygılar

ToLGa1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Özer link' Alıntı:
Merhabalar Sn.Tolga arıza ısıgı yanarmı demıssınız araca sonradan xenon taktırmak arac beyınlerı vs xenon markaları ılgılı kimisi yakar kimisi yakmaz.. Ben xenonla ilgili bir kac bişi paylastım ısınıze yararmı bilmem burayı okuyunuz lutfen "http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=474.0" araca merceksız xenon takıcaksınız lütfen bu fikrinizden vazgecin.. İnanın yolda sizi ve karsıdan gelen suruculerı yolda cok magdur bırakıyor saygılar

ayarını guzel yapmak lazım astrada gordum bı kactane hıc te rahatsız etmıyodu

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Pek bi ayar falan farketmiyor :).. Ama yinede sizin terchiniz biraz arastırırsanız ınsanlar gercekten balanslı xenonlardan cok sikayetci.. Bu knuda epey bilgili görüyorum kendimi.. Ama yok illede ben taktırcam derseniz size marka verebilirim fiyatı biraz pahalı gelebilir ama yinede piyasadaki en iyi xenon' dur emin olabilirsiniz..Astra j ye taktıran bilmiyorum herhangi bi problem cıkarırmı bilmiyorum yalnız..Emin oldugum bi konus var cok fazla ısık verdigi icin arabanın tamamen ön grbunu kapatıyor sahsen ben anlıyamıyorum arkamdan veya karsıdan gelen arabanın ne marka oldugunu

ToLGa1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

neyse bakalım :) aslında cıkma afl bulsak o da guzel olur :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖zer link' Alıntı:
Pek bi ayar falan farketmiyor :).. Ama yinede sizin terchiniz biraz arastırırsanız ınsanlar gercekten balanslı xenonlardan cok sikayetci.. Bu knuda epey bilgili görüyorum kendimi.. Ama yok illede ben taktırcam derseniz size marka verebilirim fiyatı biraz pahalı gelebilir ama yinede piyasadaki en iyi xenon' dur emin olabilirsiniz..Astra j ye taktıran bilmiyorum herhangi bi problem cıkarırmı bilmiyorum yalnız..Emin oldugum bi konus var cok fazla ısık verdigi icin arabanın tamamen ön grbunu kapatıyor sahsen ben anlıyamıyorum arkamdan veya karsıdan gelen arabanın ne marka oldugunu  ;D
sarı yazmışsın bir kelime bile okunmuyor

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖zer link' Alıntı:
Pek bi ayar falan farketmiyor :).. Ama yinede sizin terchiniz biraz arastırırsanız ınsanlar gercekten balanslı xenonlardan cok sikayetci.. Bu knuda epey bilgili görüyorum kendimi.. Ama yok illede ben taktırcam derseniz size marka verebilirim fiyatı biraz pahalı gelebilir ama yinede piyasadaki en iyi xenon' dur emin olabilirsiniz..Astra j ye taktıran bilmiyorum herhangi bi problem cıkarırmı bilmiyorum yalnız..Emin oldugum bi konus var cok fazla ısık verdigi icin arabanın tamamen ön grbunu kapatıyor sahsen ben anlıyamıyorum arkamdan veya karsıdan gelen arabanın ne marka oldugunu  ;D
hocam bi daha ki sefer de eflatun yaz emi

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende xenonlu bir astra gördüm.Aracımın arkasında seyrediyordu.Dikiz aynasından hiç rahatsız olmadım.Kimi xenonlar dikiz aynasından göz alıyor.