vectra c yay öneri

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
voglandları taktıktan sonra sertlikleri hakkında bilgi verirmisin? en yumuşak yaylardan oldugunu söylüyorlar

Ben de yumuşak olduğunu duymuştum zaten evet. Yaylar şu an da yanımda kutuda duruyor. :) Ayın 26 sınra 60.000 bakımına gittiğimde taktırmayı düşünüyorum. İyi sonuçlar bekliyorum. Bakalım hayırlısı. Sonuçları paylaşırım burada...

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende takalı vogland 30.000km oldu sertlik orta diyelim

Son düzenleme:

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş güle güle kullan

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
voglandları taktıktan sonra sertlikleri hakkında bilgi verirmisin? en yumuşak yaylardan oldugunu söylüyorlar

Yayları taktım. Gayet güzel ve hoş oldu. İlk defa spor yaylı bir aracım oldu. Sana uzun uzun görüşlerimi bildiremeyeceği kusura bakma çünkü dediğim gibi bir eşdeğriyle karşılaştırmam gerekir. Ancak şunu bilki. Orijanilinden daha iyi - daha güzel ve daha şık. Yolda da viraj performans ı çok hoş. Birazcık çukrlarda hart- hurt oluyoruz :) ama idare edicez. Çok sert çukuarlara girmediğin sürece sorun olmaz. Ama süspansiyon konforu olarak araç malum biraz sertleşti. Ama kalas gibide değil.
Kısaca memnunum.

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun sanırım bende vogland alıcam bu ara iyice niyetine girdim ama istediğim görüntüyü yakalayabilicekmiyim o konuda hala sıkıntılarım var deneyip görücez artık