Corsa 1.3 75hp aracıma yay - chip - bady kit için yardım lütfen

TayfunGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chiple box konusu şöyle bende çok ikilemde kaldım fakat chip yapsam arabayı satınca gidecekti box olunca bundan söküp öteki araca kablosunu değiştirip takıyorsun bu kadar basit fakat yazılımda da boxta olduğugibi dandik olursa bir kaç bin km sonra sorunlar baş gösteriyor rczile aynıysa ben rcznin lpglisini gördümsanayide ama ne derece randımanlı ve sorunsuz bilmiyorum hemde göreli 6 7 ay dan fazla olmuştur:)

tüplü rcz :D.
uazılımı antalyanın en iyisi profesyoıneli dedikleri bir yer buldum orada yaptıracam 2 araç yaptıracam indirim isteyecem...
ben km de 1 lira ya kadar göze aldım 2 araç var diğeri dizel 1.3 depo doldurunca bitinceye kadar unutuyorum nezman doldurduğumu, 308 thp'de sakin kullanımda diğer thp lere göre dah az yakan bir thp motormuş ''broşüre göre...'' gerçi yazılımı koyacam direk 190+hp (uygun yazılım piyasada varsa...) yarın ola hayrola sabırsızlıkla yarını bekliyorum...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
tüplü rcz :D.
uazılımı antalyanın en iyisi profesyoıneli dedikleri bir yer buldum orada yaptıracam 2 araç yaptıracam indirim isteyecem...
ben km de 1 lira ya kadar göze aldım 2 araç var diğeri dizel 1.3 depo doldurunca bitinceye kadar unutuyorum nezman doldurduğumu, 308 thp'de sakin kullanımda diğer thp lere göre dah az yakan bir thp motormuş ''broşüre göre...'' gerçi yazılımı koyacam direk 190+hp (uygun yazılım piyasada varsa...) yarın ola hayrola sabırsızlıkla yarını bekliyorum...

aynen abi ben kiralamaşirketinin falandırdye düşündüm ama olmayabilirde var mı bir gelişme yazılımla çok yüklenmesinler ama pompa ve enjektörler çabuk bozulmasın:)

TayfunGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cuma günü yazılım için sanayiye gittim 2013 model olduğundan onu yapamadık inşallah 1-2 aya gelecekmiş uygun yazılım , cumartesi jant taktırdım pazarteside inşallah eibach 5cm yaylarım gelecek onu takacaz.

Şu anda bu şekilde bildiğin traktör :)

TayfunGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orijinal jantlar çok daha diri duruyormuş :eek:

TayfunGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orijinal jantlar çok daha diri duruyormuş :eek:

orjinali bundan 2 takım alıyor zaten fiyatıda diri ama değişiklik olsun işte :)

saklıyorum orjinalleride 5 yayla çok zıplarsam geri takacam

o değilde 40 yanak taktım 45 sürter dediler diye haala kafamda bu var...

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jant lastik olayina giricekseniz Kesinlikle 17 'den başka takmayin. Cünkü zamanla pişman oluyorsunuz. keşke 17 taksaydim diyosunuz. Lastik ölcüsü olarak 205 45 17 Takarsaniz araciniz oturakli olur

Beygir Yükseltmek için Kesinlikle Box Tavsiye etmem. Yazilim Şart (istanbul'da yaşiyorum. Ama Yazilim olayinda Çoğu şirketi Taniyorum) Ecutech var Antalya'da 350 - 400 TL gibi bi civari bi ücret'le yönlendire bilirim sizi.

Yay Olayinda 3.5 tavsiye etmem. 5 Cm Her türlü ortama uyabilecek bi yay. Ölçüsü bizim araçlarimiz için hemde aracinizi biraz daha titiz kullanmaya yöneltiyor ister istemez. Marka olarak Wogland-eibach iyi forumlar

TayfunGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jant lastik olayina giricekseniz Kesinlikle 17 'den başka takmayin. Cünkü zamanla pişman oluyorsunuz. keşke 17 taksaydim diyosunuz. Lastik ölcüsü olarak 205 45 17 Takarsaniz araciniz oturakli olur

Beygir Yükseltmek için Kesinlikle Box Tavsiye etmem. Yazilim Şart (istanbul'da yaşiyorum. Ama Yazilim olayinda Çoğu şirketi Taniyorum) Ecutech var Antalya'da 350 - 400 TL gibi bi civari bi ücret'le yönlendire bilirim sizi.

Yay Olayinda 3.5 tavsiye etmem. 5 Cm Her türlü ortama uyabilecek bi yay. Ölçüsü bizim araçlarimiz için hemde aracinizi biraz daha titiz kullanmaya yöneltiyor ister istemez. Marka olarak Wogland-eibach iyi forumlar

5cm eibach 17 jant 205 40 17 lastik takılı resimlerde ve imzamdaki gibi şu anda jant lastik...
aracım 2013 olduğu için uygun yazılımı şu anda yapabilen yok box u bende düşünmüyorum, paşa tuning bağlandı yapamadı dr.ecu beyini söktü buna rağmen yapamadılar, Ecutech le de bi görüşeyim ozman belki çözüm bulunur.

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5cm eibach 17 jant 205 40 17 lastik takılı resimlerde ve imzamdaki gibi şu anda jant lastik...
aracım 2013 olduğu için uygun yazılımı şu anda yapabilen yok box u bende düşünmüyorum, paşa tuning bağlandı yapamadı dr.ecu beyini söktü buna rağmen yapamadılar, Ecutech le de bi görüşeyim ozman belki çözüm bulunur.

incelemedim aracinizi ama iyi olduğundan eminim :) Allah kaza bela vermesin

sizin için bi sorucam yarin dönuş yaparim size. Ama 1 hafta önce bi abime i yonlendirdim 2013 dü araci diye hatirliyorum ona yaptilar.ecufast nasil yapamadi anlamadim ordayida tanıyorum