vectra c lpg uygulayan varmı öneriniz?

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ondan sonra araba niye tekliyor gaz yemiyor. motor arız ışığı yanıyor diye başlarız. uçuz etin yahnisi olmazmış

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani atiker kullanan ve memnun olan istisnai arkadaşlarım var ama ben kesinlikle atiker düşünmezdim yerinde olsam.Çok büyük risk, işi şansa kısmete bırakmak resmen... Heleki Vectra C gibi bir araç almış olsam ve o kadar yol yapmayı planlıyor olsam...Prins taktırdım çok memnunum. Fiyat önemliyse prinsle landi renzo arasında tercih yapmanı öneririm. Hiçbiri olmazsa BRC derim...

Not: Bir de şunu eklemek istedim. Araç alırken veya satarken üzerinde bulunan LPG kiti büyük önem taşıyor bence. Çoğu zaman üst sınıf araçlarda sırf atiker takılı diye araçtan soğumuşluğumuz olmuştur birkaç arkadaşımla birlikte...

Son düzenleme:

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 ay olcak taktıralı sıralı sistem brc marka tüpü 2003 vectra c 1.6 aracıma gayet iyi farkeden bir şey yok varsa bile hissedemiyosun.
ben daha önceki aracım olan 2001 makyajlı kasa 1.6 vectramda 1.5 yıl kullanmıstım aldığım kişide 1 yıl kullanmıştı hiç sorun yaşamadım sadece 16 bin km ben yaptığım halde bakıma dahi götürmemiştim o aracımda lavato vardı sorunsuzdu.

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun atiker montajı yapıldı ve süper son derece memnunum gaz ve benzin gecişi anlaşılmıyor işçilik 10 üzerinden 10 ve ben ordayken montaja bir tane land rover geldi prins marka lpg sistemini cıkartmıs 2 ay önce sorun yaşadıgı için 2 aydır atiker kullanıyorum sorunsuz dedi bu arada bir tanede 2004 m3 bmw ye de atiker siralı sistem uygulandı ben memnunum ustam ve montajı 10 numara tavsiye ederim kesinlikle boşa fazla para vermeyin aldanmayın derim yinede herkezin kendi kararı ben sadece gördüklerimi ve kendi fikrimi yazdım

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun atiker montajı yapıldı ve süper son derece memnunum gaz ve benzin gecişi anlaşılmıyor işçilik 10 üzerinden 10 ve ben ordayken montaja bir tane land rover geldi prins marka lpg sistemini cıkartmıs 2 ay önce sorun yaşadıgı için 2 aydır atiker kullanıyorum sorunsuz dedi bu arada bir tanede 2004 m3 bmw ye de atiker siralı sistem uygulandı ben memnunum ustam ve montajı 10 numara tavsiye ederim kesinlikle boşa fazla para vermeyin aldanmayın derim yinede herkezin kendi kararı ben sadece gördüklerimi ve kendi fikrimi yazdım
dur bir bakalım bunun daha ilerisi var :cool:

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta brc var çok memnunum oldukça verimli, sorunsuz ve bayisi çok fazla, yalnız bu işlerde önemli olan işçiliktir ona çok dikkat etmek lazım.

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende düşünüyordum. Ancak yılda 9000 km yol yaptığımdan dolayı vazgeçtim... Az km yapanlar hiç taktırmasın bence. Ama ayda 1500 ve üzeri yapanlar bilindik ve en önemlisi işçiliği iyi olan yere yaptırabilirler.