vectra c lpg uygulayan varmı öneriniz?

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar vactramı yeni aldım ama ayda 1000km yol yapıcam lpg taktırmayı düşünüyorum taktıran arkadaş varmı vectrasına uyu nasıl bir sıkıntı sorun yaşarmıyım kulanan ve bilgisi arkadaşların yorumlarını bekliyorum teşekkürler

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
landirenzo takan arkadaslar var arastırdıgım kadarıyla sorun yaşatmıyor volkan bende landirenzo taktırmayı düşünüyorum şimdi nerde montaj yaptırabilirim iyi bir usta arıyorum aytekin seninde taktırmayı düşündügünü smyledi sen hangisinde karar verdin volkan bellimi

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İstanbulda Landi renzo yu sorunsuz taktırabileceğin yer Olgun oto dur. anadolu yakasında maltepe civarında. benn orda taktırmıstım. istanbul genelınde bayiiler var ama iyi ustalar orda. çok ahım şahım bi uygulama merkezi değil ama iyidir. ben hiç sorun yaşamadım gayette iyi işçilikleri var.

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz önce 4leventte üçel otomotiv ile görüştüm atiker ve landirenzo markalarının montajını yapıyo bana atikeri önerdi sorunsuz kullanırsın dedi 100kmde 11litre gaz yakacak şehir içi diyor guzel tane tane anlattı yarın taktırmayı düşünüyorum

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun.

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben prins taktırdım çokda memnunum, tavsiye ederim... sorunsuz

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen genede prinse de bak
daha hayırlı olur hemen karar verme bende yaa landi yaaa prins takıcam.prinste üst devirlerde enjektörler yeterli gelmiyo diyen var ama söylentide olabilir. benim motor biraz modu olacağı için ona göre lpg bakıyorum

karayaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende landirenzo sordum 1600 tl fiyat çıkardılar. ve gerek yok senin arabana 800tlye atiker takalım dediler.