Vectra C 04 OPC Line 1.6

Modifikasyon çizgisi nasıl?

• Fena çalışmalar yapılmamış..Çizgisi iyi..

Oy: 16 32.0%
  • Ekstradan gereksiz parçalar var..Apaçhi line a kayma var..

Oy: 34 68.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantlar iyi gerçekten ama lastikler çamurluk içinde ufak kalmış, yanakları büyütürseniz hiç sırıtmaz, olabildiğince kalın tutunca opcden farkı kalmaz tam anlamıyla.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c aracımda 19'' amg jant kullandım lastik 235/35/19 du hankook çok memnumdum hiç balon ve yarma yaşamadım tam 25000km yaptım çok iyi bir lastikti ofset olarak 35 ofset ti

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
picture.php
picture.php

yakından jant görüntüsü opc 19 ile birebir ofset ve j değerleri aynı yani yayla ve 5 kişi dolu şekilde asla sürtme yapmıyor. görüntü maziden. bu ara aklıma gerçek bir opc vectra c alsam diye düşünüyorum hanım duymasın

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantlar güzel olmuş fakat yanakları biraz büyütürseniz çok daha güzel duracak bence. Jant cılız duruyor şuanki haliyle.
Öndeki tampon ekinden ben de düşünüyorum. Siz zorlanıyormusunuz kullanımda? Sürtmeler falan gibi?

Evet..Bunu ben de düşünüyorum ancak şu sıralar yeni lastiğe verecek param yok..Zamanla ya da lastik ömrünü tamamladığında olabilir...

Tampon eki bence gayet iyi..Kalıp da olsa orj irmscher eki..Hava girişlerine de led seyir lambalarını sabitledim..Normalde önde bulundan plastik tampon ekiyle ayını boyda olduğundan bir sıkıntısı çıkarmıyor ama tabi birden eğimli araziler ya da çkurlardan geçerken; dar yollardan dönerken vs sürtebiliyor..Onun dışında aracın aerodinamikliğini arttırıyor..Bence hoş ancak sizin ön tamponun formu da önemli..Eğer sizde GTS ya da Design Edition formlu tampon yoksa bu ek uymaz..

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantlar iyi gerçekten ama lastikler çamurluk içinde ufak kalmış, yanakları büyütürseniz hiç sırıtmaz, olabildiğince kalın tutunca opcden farkı kalmaz tam anlamıyla.

Eyvallah Mert..Dediğin gibi; lastikler büyüyünce içe göçüklük de ortradan kalkacak ama şimdi de çamur toz toprak sıçratmalarından koruyor boyayı bu haliyle

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c aracımda 19'' amg jant kullandım lastik 235/35/19 du hankook çok memnumdum hiç balon ve yarma yaşamadım tam 25000km yaptım çok iyi bir lastikti ofset olarak 35 ofset ti

Eğer durum böyle olduysa sizde Volkan Abi; beni de rahatlattı..Çünkü orj değerler değil şu an üstündekiler..Yani en azından lastik ölçüleri.. Bende de lassa impetus sport2 bulunuyor dördünde de..Bilmiyorum iyi mi ama biraz ses yapıyor gibi geldi öncekilere göre..

Bu gidişle 1-2 modlu vectracı daha çıkarırsak bu forumdan sen dayanamayıp alacaksın gibi duruyor..Vectra damarın hala atıyor Volkan Abi :D

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra damarı hiç tıkanmaz. esrar gibi bir kez aldın mı bırakamıyorsun. senin lastikte bir problem yok bence jantın ofsetini doğru seçmedin. yanılmıyorsam orjinal 16 inçte bu değer 35 dir. bu değer büyüdükçe jant içeri girer. mesela benim 19 lar 38 numara idi jant büyüdükçe bu değer artmalı yoksa çamurluğa sürter. çok büyük alırsan jant içerde kaybolur. birde j değeri vardır orjinal 6 inç olması lazım ben 7.5 inç kullandım. buda jantın taban genişliğini verir. çok büyütürsen jant içeri taraftan sürtme yapar. jant işi çok karışıktır tipten ziyade duruşu bunlar çok etkiler

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen jant işi çok karışıktır, ancak kaliteli ve mümkünse oem ürünler her zaman daha iyi sonuç veriyor. Mesela o çakma bbs alanların hepsi rot ayarından muzdariptir,ancak kolay kolay cms yada oemlerde bi balans problemi olamaz. Jant kalitesi,yol tutuşu bile etkiler.