Vectra B için ses sistemi önerisi

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar. Aracımdaki car400ü söküp elimde bulunan pioneer deh-2000 teybimi takmayı düşünüyorum. direksiyon kumandası içn harici bir aparat gerekecek. üzerinde orjinal hoparlorleri var şu an net ses alıyorum parazitsiz. bu hoparlorleri sokmeden pıoneer teybim ile nasıl ses alırım? arkaya lpg tankının yanına 25cm falan bir bass koysam ufak bir anfi ile orjinal hoparlorleri sokmeden nasıl sonuç alabilirim?

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
orjinal hoparlörlere sakın dokunma. benim aracımda orjinal hoparlörleri duruyor .extra olarak arkaya pioneer 6975 hoparlör (efsane seri müthiş bas ve tiz sesi var) ekledim ve teybimde pioneer usb mp3 çalar. çok tatlı ve net ses alıyorum. amfi bile yok,herkes bagajda kutu basmı var diye soruyor. ben çok memnunum yazdıklarımı değerlendir derim.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneeri taktiktan sonra ses olumlu yonde degisecektir... biraz boyle kullan eger ses az gelirse ileride ufak bi bas ve anfi dusunebilirsin...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
pioneeri taktiktan sonra ses olumlu yonde degisecektir... biraz boyle kullan eger ses az gelirse ileride ufak bi bas ve anfi dusunebilirsin...
aynen bu seçeneği uygula.az maliyetle başlamış olursun.

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
haftasonunu bekliyorum, teybi değiştirmek için, bir süre bu şekilde kullanırım, maddi olarak toplandıktan sonra kare bass ve ufak bir anfi ilave etmek istiyorum :)

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal hoparlörlere dokunma ama arka pandizot üzerine 2 adet ethem abinin dediği gibi pioneer ve sığarsa 30 sığmazsa 25 cm bir bass koyabilirsin.arka koltuğun arkasına da anfi 4 kanal (hoparlör ve bass ı besliycek) gayet güzel bir sistem olur.kutu bass tavsiye etmem.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Orjinal pandizotu kesip biçmenizi tavsiye etmem. Oraya birşeyler yaptırırsanız mutlaka yeni pandizot yapılsın.

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
kare bas bana daha karizmatik gelmiştir bu yüzden öyle bir seçim sunmuştum. biraz araştırınca anladım. kare bass fazla bana. arka pandizotu kesmek istemiyorum. bagaja lpg tankının yanına mdf den bir kutu yapıp 30cm bas monte etmeyi düşünüyorum. yarın pioneer teybimi takacağım belki bu atraksiyonların hiçbirine gerek kalmaz.)