Vectra 2.0 cd mi cdx mi

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servis daha iyi sonuç verecektir ancak biraz tuzlu olur. Temiz araç neredeyse onu alacaksın. Memleket farketmez.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel yetkili servisleri tespit için çok para talep etmiyor. Eski arabam 98 model Vectra B 2.0 satarken alan kişiler yetkili servise soktular arabayı, her yerini inceleyip tüm arıza ve eksik lisesini çıkarmak için 100 lira istediler. Yeni aldığım arabayı bi kaç şikayetimden ötürü kontrole götürdüğümde ise arıza tespiti için 50 lira verdim, tabi gidip kendi ustama yaptırdım :D Pazarlık yapılabiliyor eğer aırken göstereceseniz önce servis müdürüyle bir pazarlık yapın derim.

IMMORTALWOLF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memleket kayseri merak etmeyin gerektiğinde yurtdışı kurumsal firmalarla bile pazarlığımızı yaparız söke söke alırız indirimi.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 08:42 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 08:03 ----------

arkadaşlar bi soru daha sormak istiyorum. cevabını merak ediyorum. vectra 2.0 cd lerde en verimli sağlam sorunsuz olan model yılı hangisidir. piyasada gördüğüm 96-97 model fazla ama 98-99 km fazla hemde fazla yok bi tanıdık vectra b alacaksan 98 ve üstü olmalı demişti katılıyormusunuz.:help:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
B kasa alacaksan 1996 avrupa ya da 2000-2001 b2 alacaksın. 96 yurtdışından getirilen ilk parti araçlardan bahsediyorum.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İmkanınız varsa b2 tercih edin.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede b2 kasa hem makyajlanmis hemde goruntu olarak daha cok hosuma gidiyor b2 tercih edin derim.

halittarcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kayseri de yaşıyorsan opele biniyorsanız kesinlikle tavsiye edeceğim usta Sabır Oto Kemal abidir. Aracı ona gösterin derim servise boş yere fazladan para vermenize gerek yok.

IMMORTALWOLF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kayseride yaşıyorum halit abicim.
İnşallah Allah nasip edersede opel almayı düşünüyorum. tanıdığım usta yoktu öneriniz için teşekkürler olursa orayı bulup gösteririm.

çok teşekkürler.

halittarcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayseri de temizini bulmanız zor değil ama bulsanız da 17-23 arası fiyat isteniyor.Hadi o parayı da verdiniz aldığınız, ne gibi bir problemi var belli değil.Kayserinin adamı temiz ise aracı kolay kolay satmaz.Satıyorsa da ya problemi vardır yada üst model daha iyi bir araç almak için satar.Çok nadirde nakite sıkışmış elindekini paraya çevirmeye çalışanı denk gelir o da zaten ya galericiye yada sanayide al sat yapan esnafa gider.
Ben 6 ay önce alırken Malatya da servis gösterdim hiç bir sorun bulamadı alabilirsiniz dediler, 3 ay sonra yağ pompasının yan sanayi olmasından dolayı yatak sardı.Şanzıman yağını değiştirdim kalkışta vuruntu yapıyor ısınınca düzeliyor.
Yani ne kadar gösterirsen göster motor olsun şanzuman olsun kapalı kutu sonuçta, kimse içini bilemez. Dört dörtlük diye alırsınız ertesi gün bir bakarsınız arıza ile karşılaşırsınız.
Benim gibi açık ve net her şeyini söyleyenini bulursanız araçta hoşunuza giderse 3'ü 5'i önemli değildir en azından aracın her şeyini bilirsiniz.Ama Kayseri de bu dediğim çok zor çıkar malını sattığına bakarlar sadece.
Buyur bu benim ilanım satmak gibi bir niyeti olan bu şekilde yazar mı? düşünülür :D
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...pazarlik-olarak-dusulecektir-165461570/detay/