vectra B 99 2.5 V6 CDX

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeminle şuan kenarda param olsa bastırıp alırdım sizin aracı düşünmeden, ben böyle temizlik görmedim. Gerçekten çok iyi bakmışsınız arabaya,tebrik ederim sizi..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam W140 alacaksanız çok çok dikkatli olun derim, Vectra B1 2.0 ne ise W140 da odur. Elektrik elektronik aksamları aşırı yüklü olduğundan tek sorun çıkaracak yerleri oralardır. Babamı gaza getirip hadi mercedes alalım sana diyerek 2-3 gün araştırdım ancak bir hayli ekmeği yenmiş araçlar, kmsi 500bin in altındaki 150 200bin kmdeki araçlar zaten biden fazla kez kmsi düşürülmüş araçlardır dersek yanlış olmaz. Ancak sıfır tesisatlı sıfır alt takımlı ve motoru revize edilmiş bir W140'ı öldürmek en az 15 seneyi alır o da hor kullanımla...

Bu arada 2.5 V6 CDX motoru, kasasına fazla gelen bir araçtır bahsedildiği gibi LPG de 60 kuruş yakan arabanın ateşlemesinde ve oksijen sensöründe sorun vardır. 12-13 litre benzin yer şehir içinde LPG de 15 litre yese etti 45 kuruş. E39 M5 ler bile şehir içi 17 18 litreyi gören araçlar düşünün yani V8 4.8litre hacimdeki araç bu kadar yakıyor...

eren042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeminle şuan kenarda param olsa bastırıp alırdım sizin aracı düşünmeden, ben böyle temizlik görmedim. Gerçekten çok iyi bakmışsınız arabaya,tebrik ederim sizi..

teşekkür ederim bugüne kadar sahip olduğum araçlarımın hepsine gözüm gibi bakmışımdır. masraftan elimden geldiğince kaçınmam.
benden sonraki sahipleri de en az benim kadar memnun kalmışlardır sattığım arabalarımdan. bide zaten ben kendimde kırık yırtık dökük paslı araca binemem o yüzden elimden geldiğince her daim bakarım aracıma.
sattığım vectra B de aynı temizlik ve dirilikteydi. kaç defa bakıma götürdüğümde talip çıkmıştır. sonuçta arabalarımız ile can taşıyoruz bakmak lazım.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:34 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:30 ----------

Hocam W140 alacaksanız çok çok dikkatli olun derim, Vectra B1 2.0 ne ise W140 da odur. Elektrik elektronik aksamları aşırı yüklü olduğundan tek sorun çıkaracak yerleri oralardır. Babamı gaza getirip hadi mercedes alalım sana diyerek 2-3 gün araştırdım ancak bir hayli ekmeği yenmiş araçlar, kmsi 500bin in altındaki 150 200bin kmdeki araçlar zaten biden fazla kez kmsi düşürülmüş araçlardır dersek yanlış olmaz. Ancak sıfır tesisatlı sıfır alt takımlı ve motoru revize edilmiş bir W140'ı öldürmek en az 15 seneyi alır o da hor kullanımla...

Bu arada 2.5 V6 CDX motoru, kasasına fazla gelen bir araçtır bahsedildiği gibi LPG de 60 kuruş yakan arabanın ateşlemesinde ve oksijen sensöründe sorun vardır. 12-13 litre benzin yer şehir içinde LPG de 15 litre yese etti 45 kuruş. E39 M5 ler bile şehir içi 17 18 litreyi gören araçlar düşünün yani V8 4.8litre hacimdeki araç bu kadar yakıyor...

amacım zaten kafama göre 97-98 bitane W140 alarak revize etmek tamamen yenileyerek elden geçirip o araba ile yaşlanmayı planlıyorum. hatta bunun için yurtdışında yapılmış restorasyonları bile araştırıyorum ki neler çıkabileceğini az çok kestirebileyim. Allahım nasip ederse şimdiki mercedesimi satarsam ortalama 0 km dizel corsa parasına ya da baz donanımlı bir astra parasına neredeyse tamamen sıfırlanmış bir W140 S320 L benim olacak...

bu arada düşünen olursa aracımın ilanı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...kimli-ve-cok-temiz-w124-300d-136678954/detay/

fiyat satılması için uygun tutulmuştur. zaten incelerseniz temziliğine göre fiyatının makul olduğunu görebilirsiniz.

Son düzenleme: