Vectra 2.0 cd mi cdx mi

karizmaa_123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaslar aranıza yenı katıldım sürekli araştırma içerisindeyim opel vectra 2000 motor hastasıyım makyajlı kasa olanlara uzun zamandır bakıyorum karar veriyor tekrar değiştiriyorum bilen arkadaşlardan bir kaç bilgi edinmek istiyorum örnegin 99 yada 2000 model vectra 2.0 cd cdx 100.yıl gls bu modeller arasında en cok tutulan tercih edilen hangisi ve özellik donanım aksesuar farkları neler ilk tercihim cd ve cdx tir ne gibi farkları var arkadaslar

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düz vites 2000 model cdx en iyisidir. Otomatik olacaksa 2000-2001 model farketmez.

karizmaa_123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd ve cdx arasındaki donanım özellik ve aksesuar farkı nedir bilgi verirmisiniz

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Standart olarak cdx in farkı, otomatik ayarlı zenon far ve f23 vites kutusudur.
opsiyonel olarak ısıtmalı deri koltuk ve sunroof cd ve cdx lerde olabilir. Ama cdx olup deri koltuk ve sunroof olmayanlarda mevcuttur.( benim araçta yok)... buna karşılık sunroof ve deri koltuklu birçok Cd de mevcuttur.

Ben sizin yeriniz de olsam ve manuel tercih edeceksem kesinlikle cdx alırdım.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Standart olarak cdx in farkı, otomatik ayarlı zenon far ve f23 vites kutusudur.
opsiyonel olarak ısıtmalı deri koltuk ve sunroof cd ve cdx lerde olabilir. Ama cdx olup deri koltuk ve sunroof olmayanlarda mevcuttur.( benim araçta yok)... buna karşılık sunroof ve deri koltuklu birçok Cd de mevcuttur.

Ben sizin yeriniz de olsam ve manuel tercih edeceksem kesinlikle cdx alırdım.

sonuna kadar katılıyorum cdx daha başka...:rakir:

karizmaa_123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
suan cdx tercihim ve vites olarak da manuel den şaşmam otomatik biraz basit geliyor tabi tercih meselesi otomatik vites seven ve tercih eden de olabilir suan yoğun bir araştırma içerisindeyim hesabıma uygun bulabilirsem 1999 ila 2001 arası arıyorum inşallah bulurum ve çok sevdiğim opelime de kavuşurum vermiş olduğunuz bilgiler için hepinize cok teşekkür ederim ve eklemek bilgi vermek yardımcı olmak ısteyen degerli arkadaslarımın yorumlarını da bekliyorum

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:44 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:34 ----------

arkadaslar birde 100. yıl var onların ne farkı var bunlar nasıldır bilgilendirirmisiniz

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[/COLOR]arkadaslar birde 100. yıl var onların ne farkı var bunlar nasıldır bilgilendirirmisiniz[/QUOTE]

100. yıl sadece 1999 ve 2000 yıllarına ait bir seridir, tamamı B2 yani makyajlı kasadır, CD ile aynı donanım seviyesine sahip farkı ise içi orjinal bej rengidir ve deri koltukludur, Sadece 3 renk uretilmiştir, koyu yeşil lacivert ve bordo olarak. Kapı eşiklerinde metal 100. yıl yazılı model plakaları vardır. Vectra B model sıralamasında CD=Elegance ile CDX arasında yer alır. inşallah gönlünüze göre güzel bir araba bulursunuz..

karizmaa_123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar hepinize cok teşekkür ederim sağolun şimdi araba bulmaya geldi sıra tercih yaptım :)

IMMORTALWOLF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde nacizhane sorum olacak konu benim sorumada yakın olduğu için bi ekleme yapmak isyedim.
ustalarım aydınlatırsa sevinirim.

1- herhangi bir opel aldık (ben 2.0 cd düşünüyorum) bu aracı kafamızda soru işareti kalmaması için bi opel yetkili servisinemi yoksa sanayide iyi bi opel ustasına göstermemiz yeterli olurmu heranlam da boya , değişen , motor vs. fiyat farkları çokmu

2- kayseride yaşıyorum burada temiz ve uygun opel bulamayacağımı bi arkadaşım söyledi. opel helede vectra düşünüyorsan ankara ya bakacaksın dedi orada hem fazlasıyla opel var hemde piyasa olarak kayseriye oranla daha uygun dedi. ankaraya da bakmamı önerirmisiniz.

bilgileriniz için teşekkürler.