trimler ve kapı içi tutma kolu folyo kapması(fotolu anlatım)

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaff arkadaşım manyak bir şey buuu çok güzell bana nereden aldığının adresini mesaj olarak at internet adresini buraalrda yok netten gettittireyim yavv deli oluşşş agaa acill bekliyorummmm tşkkk

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim öncelikle.Folyomuzun arka tarafı kendinden yapışkanlı..Giray'ın da dediği gibi ısı ile daha iyi yapışıyor.

Ya son bişe daha sorsam :) Benimde aklıma gelen ve uygulamak istediğim biyer var audide fakat sonra beğenmedim yada herhangi bir durumda çıkarılabiliyormu ? iz fln kalırmı bide kalite açısından nasıl bir ürün yarın gidip bakıcam praktikerde arabanın genel kalitesini etkileyecek bişeymi acaba ?Cidden bravo sana ya her yiğidin harcı değil valla tekrar eline sağlık ;)

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya son bişe daha sorsam :) Benimde aklıma gelen ve uygulamak istediğim biyer var audide fakat sonra beğenmedim yada herhangi bir durumda çıkarılabiliyormu ? iz fln kalırmı bide kalite açısından nasıl bir ürün yarın gidip bakıcam praktikerde arabanın genel kalitesini etkileyecek bişeymi acaba ?Cidden bravo sana ya her yiğidin harcı değil valla tekrar eline sağlık ;)

Yok yok kesinlikle korkun olmasın...Anında sökersin.Kesinlikle ve kesinlikle ne bir iz ne bir leke kalır...merak etme senden önce ben o canım Audiye kıyarmıyım:D

yaff arkadaşım manyak bir şey buuu çok güzell bana nereden aldığının adresini mesaj olarak at internet adresini buraalrda yok netten gettittireyim yavv deli oluşşş agaa acill bekliyorummmm tşkkk
Konunun başında İnternet adresini verdim.Ordan aratabilirsin.Ülkemizdeki internet satış sitelerinde yok...Pratiker de satılmakta

utku3319

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper olmuş

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok yok kesinlikle korkun olmasın...Anında sökersin.Kesinlikle ve kesinlikle ne bir iz ne bir leke kalır...merak etme senden önce ben o canım Audiye kıyarmıyım:D

Konunun başında İnternet adresini verdim.Ordan aratabilirsin.Ülkemizdeki internet satış sitelerinde yok...Pratiker de satılmakta
iyi güzel diyorsunda hiç sormuyorsun sn neredesin diye pratiker de satılıyor da ben maraştayım şu an görevde internet bulduguma seviniyorum p da akşamları sadece şehre indiğimde aradım aksesuarcıları yok hani diyordum neten felan sipariş verebilsek kargoylan ulaşırdı banaa yada elimde kaldı diyorsun bir şekilde bana ulaştır verelim neyse parasını ne biliyim ama bulmam lazım zaten canım sıkılıyor burda söker söker takarım bekliyorum sana meilde atım ama cevabı gelmedi neyse kolay gelsin

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunun mobilya kaplaması olanı da var mı ki?