trimler ve kapı içi tutma kolu folyo kapması(fotolu anlatım)

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavsiyelerin için teşekkürler..Emin ol hiç hatam yok;)..Binlerce demişsin ama bilmediğin için...Senin kullandığın karbon malzemeyi kırtasiyelerde ve reklamcılarda sürekli görüyorum..İhtiyacıma cevap verecek malzeme bu olmasaydı 50 lira vermez 10 liraya karbon görünümlü folyoyu alırdım.Parçalar sökülüp uygulanabilir tabiki ama ben gerek görmedim.Kullandığımız malzeme kalın olduğu için ve çok kuvvetli yapıştırdığı için sökülmeye gerek yok..Sökülse daha da dayanıklı olur,bunuda biliyorum yani;)
Kırtasiye veya reklamcılarda ben hiç denk gelmedim,hatta Ankarada otoaksesuarcıda ancak buldum bu folyoyu,Ankaradaki pratikerede bakmıştım ama bu malzeme benim hoşuma gitti ve bunu aldım.Yaklaşık 2yıldır ön panjurumda ve tamponumda siyah mat folyo,ön kaputumda ve kapı eşiklerindede şefaf folyo var arkadaşım.Yani ben ilkkez kullanmıyorum;)artan folyoyuda burdaki tuningci arkadaşım benim karbon folyomdan arayıpda bulamadığını bildiğim için ona hediye ettim;)ürün eski üretim ithal bir ürün ve yeni folyolardan daha kalın piyasada fazla bulunmayan bir ürün;)50 lira vermende ayrıca senin sorunun;)Binlerce değil bence,karbon görünümlü değil karbon desenli düzeltim dedim:)Neyse boşver bunlarıda kaloriferin sıcaklığıyla folyoyu yapıştırmanı beğendim iyi fikir:good:

Son düzenleme:

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kırtasiye veya reklamcılarda ben hiç denk gelmedim,hatta Ankarada otoaksesuarcıda ancak buldum bu folyoyu,Ankaradaki pratikerede bakmıştım ama bu malzeme benim hoşuma gitti ve bunu aldım.Yaklaşık 2yıldır ön panjurumda ve tamponumda siyah mat folyo,ön kaputumda ve kapı eşiklerindede şefaf folyo var arkadaşım.Yani ben ilkkez kullanmıyorum;)artan folyoyuda burdaki tuningci arkadaşım benim karbon folyomdan arayıpda bulamadığını bildiğim için ona hediye ettim;)ürün eski üretim ithal bir ürün ve yeni folyolardan daha kalın piyasada fazla bulunmayan bir ürün;)50 lira vermende ayrıca senin sorunun;)Binlerce değil bence,karbon görünümlü değil karbon desenli düzeltim dedim:)Neyse boşver bunlarıda kaloriferin sıcaklığıyla folyoyu yapıştırmanı beğendim iyi fikir:good:

Ankara da bulmakta sıkıntı yaşanıyor demekki;)Burası İstanbul..

Fikrimi beğendiğin için Allah razı olsun...

bakınız google--Karbon görünüm-karbon desen...Aynı arama sonucu..

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Ezgene süpersin ne diyeyim :) Bunları ne ile yapıştırdın o kısmı anlamadım ben kusura bakma yav ?

UURCEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Guzel paylasim eline saglik....

ekicimert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendinden yapışkanlı benim bildiğim, ısıtıp kağıdını kaldırınca yapışması lazım istediğiniz yere

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese teşekkürler...

Ezgene süpersin ne diyeyim :) Bunları ne ile yapıştırdın o kısmı anlamadım ben kusura bakma yav ?

Teşekkür ederim öncelikle.Folyomuzun arka tarafı kendinden yapışkanlı..Giray'ın da dediği gibi ısı ile daha iyi yapışıyor.

uffuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ellerine sağlık. tek kelime ile mükemmel olmuş. yaratıcılığın içinde ayrıca tebrikler.nazar değmesin