Torpillllll

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
siyasetle alakam olmaz. siyaset yapmayı ve tartışmayı da sevmem.
ama hangi yönetim;
1- memlekete ne kadar hizmet yaptı (yol su elektrik vs)
2- memleketi ne kadar kötüye götürdü
3- kendine ve çevresine ne kadar kazanç sağladı ve mal yedirdi

bunların araştırılmasını, karşılaştırılmasını ve sonuçlarını görmeyi isterdim :)

Son düzenleme:

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşar son olarak bu kelle mevzusuna deyineyim. Burada yapılan konuşma ön hazırlıksız bir tartışma konumundadır.. Ve insalar sinir veya heyacan hali ile günlük konuşma ağzı ile gaf yapa bilir.. Örneğin askerden izine geldiğimde babama komutanım çektiğim oldu. Yada üniversiteden mezun olup askere gittiğimde konutana hocam dediğim için ceza aldığım oldu.. Bütün gün sayın bayım bayan gibi ifadelerle konusan bir siyasetcinin önceden hazırlanmamış tartışma sırasında gaf yapması normaldir bana göre.

Neden şehit alilelerine verilen hakların iyileştirilmesinden yada terör mağduru sivillerin ailelerine bağlanacak olan aylıklardan bahsetmiyoruz? Neden terör örgütüne vurulan darbelerden verdirtilen kayıplardan bahsetmiyoruz? Neden yakın geçmişin en büyük ve kapsamlı terör harakatından konuşmuyoruz?

Nasıl oluyorda konuşma sırasında kullanılan yanlış bir kelime ile kişler hakkında fikir sahibi olurken, yapılan hizmete bukadar kör kalabiliyoruz?

Kişilerin sözlerine değil icraatlarına bakmadıkca , sizler kelimeleri cımbızlayıp siyaset yapmayı, çalışanlarda oylarını çoğaltarak yollarında devam etmeyi sürdürecekler.

Bahçeliden inciler :D

http://www.youtube.com/watch?v=oVCg2ak_2CE

http://www.youtube.com/watch?v=i9jFV3h2ruk

http://www.youtube.com/watch?v=6t6fbKiVW1A

http://www.geyikoloji.com.tr/videolar/best-of-devlet-bahceli-5852.html (KOPMAK GARANTİ :D)

Bu kafayla terör mücadelesine iyiki girmedi :D

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sadece geçen bir konuda gördüm. şu sorunun cevabını merak ediyordunuz. akp hükümeti başa geldiğinde şehit sayısı 2 3 gibi şimdi kaç tane diye sormuştunuz ?
ben cevap vereyim. siz canciğer kuzu sarması olduklarınıza zarar vermezsiniz. size ters davranan insanlara zarar verirsiniz. ben mhp kadar şehitler üzerinden prim yapan bir parti görmedim.
bau'de okuyorum. uludere şehitlerinden sonra okulda yürüş kampanyası falan başlattılar. ben ocak mocak hikayesine katılmak istemedim. arkadaşlar ocak olayı değil falan diye götürdüler. ama bir baktım bir anda olay mhp mitingine döndü.
keza ailemden birisi sırf mhp'nn kendi içindeki rant davası yüzünden cinayete kurban gitti. kan üzerinden beslenenlere oy verenlere bende yazıklar olsun diyorum o zaman.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Oyak bank zaten devlet bankası değildi.
..............
Hasan OYAK Bank'ın tarihi, aldığı yol, yaşadığı süreçler beni ekonomik anlamda fazla ilgilendirmiyor, iş dünyasında hiç bir yatırımcı zarar eden bir kurumu satın almaz, bu kuralı herkes bilir. OYAK Bankın ağırlıklı olarak hangi kuruma hizmet verdiği ortada. Baban emekli askermiş, kendisi de çok iyi bilir, bütün askeri kişiler OYAK Banka hesap açarken (hatta akıllı kartlarını alırken) bazı bilgilerini vermişlerdi, o bilgiler de müşteri portföyü olarak devredildiyse birçok önemli kişilerin bilgileri de gitmiştir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım o gün Markette İsrail dometesi gördüm...Çok utandım.Sanki bu topraklarda yetişmiyor...

Oooo sen markette görmüşsün, benim akrabam yıllardır İsrail'den gelen mısırları, domates fidelerini ekiyor. :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
“Elhamdülillah Müslüman’ız!” (21.11.1994-Milliyet). “Yılbaşına külliyen karşıyım!” (19.12.1994-Sabah) “Ben tekkeye değil, dergaha gittim!” (22.1.1997-Gözcü). “Ata’ya saygı duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok!” (12.5.1994) “Her on kasımda yaygara kopartıyorlar!” (14.11.1994-Hürriyet) “İçki yasaklansın!” (1.5.1996-Hürriyet) “Bütün okullar İmam hatibe dönüştürmeli!” (17.9.1994-Cumhuriyet) Yeşil (kaldırım rengi) medeniyettir!” (25.6.1994) “Sadece imamlar nikah kıysın!” (.5.1995-Milliyet) “Ben, Belediye başkanıyken, belediye meclis her açılışında istiklal marşı yerine Kuran okuttum, bu nedenle millet meclisinin duayla açılmasından yanayım!” (8.1.1996-milliyet) “Ben İstanbul’un imamıyım!” (8.1.1995-Hürriyet) “Milli piyango zulümdür!” (6.3.1994) “Taksim Meydanını cami temeli atmak inşallah bize kısmet olacak!” (1.7.1994-Hürriyet)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
-(20.2.2011, Emin Çölaşan yazısına göre:) Nazlı Ilıcak ile eski eşi Emin Şirin Amerika’da iken Hoca Hazretleri’ne ziyaret ederken : “Hoca efendi, biz bu askerden ne zaman kurtuluruz?” Hoca efendi: “Hilmi Özkök Genel Kurmay Başkanı olunca” diye yanıtlar. Meğer Hoca Efendi Hazretleri, Hilmi Özkök’ün Genel Kurmay Başkanı olmasını yıllardır bekler dururmuş. Oldu da… Sonra ne oldu hiç unutmazsınız değil mi? Şu Hoca Hazretlerinin neden hacıya gitmediğini hiç düşündünüz mü? Gitse keserler… çünkü kendini peygamberin yerine aday gösterdi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
( OECD son raporuna göre)
a-En yüksek gelir eşitsizliği olan ilk 3 ülke: Şili, Meksika, Türkiye. b-) İşsizlik sıralamasında baştan ikinci, c-) Yoksullukta üçüncü, d-) Çocuklara ayrılan kaynak azlığı sıralamasında birinci, e-) Kadın doğurganlığında birinci, f-) Bebek ölümlerinde birinci, g-)Kısa ömürlülükte (Afrika ülkeleri dışında) birinci, h-) En pahalı petrol ve elektrik kullanımında birinciyiz.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşar son olarak bu kelle mevzusuna deyineyim. Burada yapılan konuşma ön hazırlıksız bir tartışma konumundadır.. Ve insalar sinir veya heyacan hali ile günlük konuşma ağzı ile gaf yapa bilir.. Örneğin askerden izine geldiğimde babama komutanım çektiğim oldu. Yada üniversiteden mezun olup askere gittiğimde konutana hocam dediğim için ceza aldığım oldu.. Bütün gün sayın bayım bayan gibi ifadelerle konusan bir siyasetcinin önceden hazırlanmamış tartışma sırasında gaf yapması normaldir bana göre.

Neden şehit alilelerine verilen hakların iyileştirilmesinden yada terör mağduru sivillerin ailelerine bağlanacak olan aylıklardan bahsetmiyoruz? Neden terör örgütüne vurulan darbelerden verdirtilen kayıplardan bahsetmiyoruz? Neden yakın geçmişin en büyük ve kapsamlı terör harakatından konuşmuyoruz?

Nasıl oluyorda konuşma sırasında kullanılan yanlış bir kelime ile kişler hakkında fikir sahibi olurken, yapılan hizmete bukadar kör kalabiliyoruz?

Kişilerin sözlerine değil icraatlarına bakmadıkca , sizler kelimeleri cımbızlayıp siyaset yapmayı, çalışanlarda oylarını çoğaltarak yollarında devam etmeyi sürdürecekler.

Bahçeliden inciler :D

http://www.youtube.com/watch?v=oVCg2ak_2CE

http://www.youtube.com/watch?v=i9jFV3h2ruk

http://www.youtube.com/watch?v=6t6fbKiVW1A

http://www.geyikoloji.com.tr/videolar/best-of-devlet-bahceli-5852.html (KOPMAK GARANTİ :D)

Bu kafayla terör mücadelesine iyiki girmedi :D
Gaf var gaf var bu kadar basit değil....Ki R.T.E. önceden yazıp kürsüye çıkmıyor.Aklından konuşuyor.Bunu yapabilen insanlar kolay kolay gaf yapmaz....Kendinizi kandırmayın.Ben bu söylediklerinize katılmıyorum.Saygılar....İcraattan bahsedelim.Ben icraat filan görmüyorum.İcraatsa hala neden pkk var!!!!!!!!! Gidip kandili bombalayıp gelmenin benim için hiç bir artısı yok.Kusura bakma da o kadar şehit verince bir taraflarını kaldıracaklar.Sonuçta askeriye ye de kendi adamlarını getirdi.Eğer isteseler 3 ay da biter.....Bunu herkes biliyor.

Son düzenleme:

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sadece geçen bir konuda gördüm. şu sorunun cevabını merak ediyordunuz. akp hükümeti başa geldiğinde şehit sayısı 2 3 gibi şimdi kaç tane diye sormuştunuz ?
ben cevap vereyim. siz canciğer kuzu sarması olduklarınıza zarar vermezsiniz. size ters davranan insanlara zarar verirsiniz. ben mhp kadar şehitler üzerinden prim yapan bir parti görmedim.
bau'de okuyorum. uludere şehitlerinden sonra okulda yürüş kampanyası falan başlattılar. ben ocak mocak hikayesine katılmak istemedim. arkadaşlar ocak olayı değil falan diye götürdüler. ama bir baktım bir anda olay mhp mitingine döndü.
keza ailemden birisi sırf mhp'nn kendi içindeki rant davası yüzünden cinayete kurban gitti. kan üzerinden beslenenlere oy verenlere bende yazıklar olsun diyorum o zaman.
Haklısın Fatih...3-5 Mehmet öldü diye toplanamayız diyen insanlar can ciğer değil...Açılım açılım diye diye teröristlerin ayağına savcıları gönderip davulla zurnayla serbest bırakan benim.Bunlar can ciğer olmuyor..Bütün şerefsizler toplanmış teröristlere sarılmaya gitmiş teröristler dağdan inip muhabbet ediyor.Bir yolun üstünde tavla atmadıkları kalmış...Hani nerede icraat..Ben göremedim...Bunlar can ciğer değil...Benim can ciğer...Bu nasıl terörle mücadeledir? Son dediklerine katılıyorum....Kan yoluyla siyaset yapanlar var bende o partiye oy verdim...Din üzerinden yapanlara oy verenlere de yazıklar olsun Fatih...Atatürk üzerinden oy kazancı sağlamak isteyenlere de yazıklar olsun Fatih...Bu ülkeyi bölmek isteyenlere de yazıklar olsun Fatih....Bu ülke şu durumda ya hepimize yazıklar olsun...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...